Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Narasta konflikt Japonii i Chin o sporne wyspy na Morzu Wschodniochińskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
ed [ 29-01-2007 ]

Władze chińskie prowincji Gansu aresztowały dwudziestosiedmioletniego mnicha Dziamjanga Gjaco. Prawdopodobnie za pomaganie w słuchaniu tybetańskojęzycznych audycji Radia Wolna Azja (RFA).

czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 28-01-2007 ]
Władze Kazachstanu nie będą przez dwa lata wydawały licencji na eksploatację złóż ropy.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 19-01-2007 ]
Chiny zapewniły, że ich program kosmiczny nie stanowi "zagrożenia" dla innych państw, odmawiając jednak podania informacji, czy przeprowadziły pierwszą próbę broni zdolnej do zestrzeliwania satelitów.
czytaj więcej »
  
[ 14-12-2006 ]
Jeśli jest tak, jak wynika z naszego raportu, że człowiek mówi do drugiego człowieka: „Skoro praktykujesz Falun Gong, to mam prawo cię zabić i sprzedać twoje organy” – to jest to jedno z najgorszych rodzajów naruszeń praw człowieka. My nazywamy to nową formą zła. - rozmowa z Davidem Kilgourem*, byłym ministrem spraw zagranicznych Kanady, współautorem raportu o handlu ludzkimi organami w Chinach.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-11-2006 ]
Ceny ropy na giełdach na świecie maleją, bo utrzymująca się w USA i Wielkiej Brytanii łagodna aura spowodowała spadek popytu na paliwa opałowe.
czytaj więcej »
  Aresztowania za pomoc uciekinierom z Tybetu
ed [ 01-11-2006 ]
Władze chińskie w Lhasie zatrzymały dwóch Tybetańczyków i nepalskiego Szerpę za przeprowadzanie przez granicę tybetańskich uchodźców. Aresztowań dokonano 9 i 10 października - po zastrzeleniu przez chińską straż graniczną dwojga osób na przełęczy Nangpa-la 30 września. Każdego roku do Indii uciekają tysiące Tybetańczyków, którzy liczą, że znajdą tam swobody religijne i wolność słowa.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 27-10-2006 ]
Ceny ropy na giełdzie w Nowym Jorku w handlu elektronicznym wzrosły powyżej 60 USD za baryłkę trzeci dzień z rzędu z powodu oczekiwań, że kraje OPEC będą obstawać przy planowanej obniżce produkcji.
czytaj więcej »
  
VOA News [ 24-10-2006 ]
Chiński rząd jest oskarżany o handel organami pobieranymi od więźniów sumienia, na których wykonano wyrok śmierci. Przewodniczący amerykańskiej Izby Reprezentantów powiedział, iż sprawa jest “ jest tak szokująca, iż stanowi nową odmianą zła”.
czytaj więcej »
  
[ 23-10-2006 ]

Do Gdańska przypłynęła pierwsza dostawa kuwejckiej ropy. Chodzi o milion baryłek. Dostawę dla rafinerii w Gdańsku zrealizowano w ramach kontraktu, który Grupa Lotos podpisała w sierpniu z Kuwait Petroleum Corporation.

czytaj więcej »
  
[ 20-10-2006 ]
OPEC zdecydowała się na dalsze obiżenie wydobycia ropy. Na szczycue w stolicy Kataru - Doha ustalono, że redukcja wyniesie milion 200 tysięcy baryłek dziennie - oficjalnie poinformował rzecznik OPEC, Omar Farouk Ibrahim.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl