Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kaczyński strofuje Putina               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  UE-Polska-szczyt-energetyka
[ 20-10-2006 ]
Polska kolejny raz upomniała się o unijną solidarność w energetyce. Współpraca energetyczna z Rosją będzie dziś najważniejszym tematem szczytu z udziałem przywódców 25 krajów w fińskim Lahti. Wczoraj, późnym wieczorem, Lech Kaczyński rozmawiał o tym z premierem Finlandii, Matti Vanhanenem.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 09-10-2006 ]
Rosyjska policja już wie, jak wyglądał zabójca Anny Politkowskiej. Zabójca nie miał na twarzy maski, a na dłoniach rękawiczek. Wiadomo też, że na nagraniu z kamery w budynku widać wysokiego mężczyznę w ciemnym ubraniu i czapce bejsbolówce.
czytaj więcej »
  
[ 07-10-2006 ]
Władimir Putin zaapelował do Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, aby wpłynęła na - jak to określił - agresywne zachowanie Gruzji. Obwinia tamtejsze władze o obecny konflikt na linii Moskwa-Tbilisi i odrzucił międzynarodowe apele o zniesienie sankcji, które Rosja nałożyła na Gruzję.
czytaj więcej »
  Moskwa: usztywnienie polityki rosyjskiej wobec Gruzji
[ 04-10-2006 ]
Moskwa kontynuuje usztywnianie polityki wobec Gruzji. Dzieje się tak mimo zwolnienia przez władze gruzińskie czterech rosyjskich oficerów zatrzymanych w ubiegłym tygodniu za szpiegostwo. W Moskwie odbyły się konsultacje prezydenta Władimira Putina z szefami klubów parlamentarnych w Dumie dotyczące Gruzji.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
W Rosji nie będzie referendum w sprawie umożliwienia Władimirowi Putinowi udziału po raz trzeci w wyborach prezydenckich. Zgodnie z rosyjską konstytucją, jedna osoba może pełnić urząd prezydenta tylko przez dwie kadencje z rzędu.
czytaj więcej »
  Putin odejdzie z polityki w 2008 r.?
[ 10-09-2006 ]
W sobotę na spotkaniu z zagranicznymi ekspertami prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział, że w roku 2008, kiedy skończy się jego druga kadencja, odejdzie. Jednocześnie zapewnił, że swojemu następcy zwróci uwagę na palące problemy, którymi należy się zająć. Relację ze spotkania złożyli niektórzy uczestnicy.
czytaj więcej »
  
[ 10-07-2006 ]
Nikołaj Patruszew, szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa powiadomił o zlikwidowaniu w Inguszetii dowódcy czeczeńskich separatystów Szamila Basajewa i szeregu innych bojowników.
czytaj więcej »
  Rosyjska Duma przeciwko Putinowi
[ 18-04-2006 ]
Borys Gryzłow, przewodniczący Dumy Państwowej i jednoczesny lider proputinowskiej partii Jedna Rosja, zapowiedział że zrobi wszystko aby nie dopuścić do zmian w konstytucji umożliwiających Putinowi przedłużenie swoich rządów.
czytaj więcej »
  Putin listy pisze
AZ [ 20-02-2006 ]
List Władimira Putina z intencjami poprawy stosunków polsko – rosyjskich trafił do Lecha Kaczyńskiego. Przekazał go doradca prezydenta Rosji Sergiej Jastrzębski.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2011 ]
Rozpoczął się proces prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oskarżonego o zniesławienie przez byłego szefa MSWIA Janusza Kaczmarka, za nazwanie go słowami „agent śpioch”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl