Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kaczyński strofuje Putina               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Zofia Safteruk [ 17-04-2007 ]
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow zapewnił, że prezydent Rosji Władimir Putin odejdzie ze stanowiska za rok i poprzez poprawki do konstytucji nie będzie szukał możliwości przedłużenia swej prezydentury.
czytaj więcej »
  Demokracja w rosyjskim wydaniu
Joanna Uchto [ 03-04-2007 ]
Federacja Rosyjska, która powstała w granicach Rosyjskiej Federacyjnej Republiki Radzieckiej, jest państwem wielonarodowym. Art.3 konstytucji Federacji Rosyjskiej stanowi, że suwerenem i źródłem władzy w FR jest wielonarodowy lud Rosji. Struktura narodowościowa Federacji Rosyjskiej jest dziedzictwem historycznym sięgającym Imperium Rosyjskiego i ZSRR, które oddziałuje na życie społeczno- polityczne całego państwa i zachodzące w nim zmiany.
czytaj więcej »
  Rosyjska prasa o wizycie Merkel w Polsce
[ 19-03-2007 ]
"Polscy politycy już mówią o przełomie w stosunkach między Berlinem i Warszawą" – informuje  "Wriemia Nowostiej". Rosyjska prasa szeroko komentuje wizytę kanclerz Niemiec Angeli Merkel w Polsce.
czytaj więcej »
  Czeski prezydent z wizytami do USA i Rosji
[ 22-02-2007 ]
Czeski prezydent Vaclav Klaus wybiera się w najbliższych tygodniach do Stanów Zjednoczonych i Rosji.
czytaj więcej »
  Stosunki polsko-rosyjskie po konferencji w Monachium
[ 21-02-2007 ]

To, że współpraca między Warszawą i Moskwą nie układa się najlepiej nie jest dla nikogo tajemnicą. Z uwagi na inne cele na arenie międzynarodowej stosunki te nie miały szansy stać się strategicznymi. Niemniej jednak, za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego kontakty polsko-rosyjskie, pomimo istniejących uprzedzeń i napięć pozostawały w sferze zainteresowania ekipy rządzącej, co korzystnie wpływało na polityczny dialog i kooperację gospodarczą. Informacje ukazujące się na przestrzeni kilku ostatnich tygodni w polskich mediach na temat stosunków polsko-rosyjskich nie napawają optymizmem. Wielu Polaków zadaje sobie pytanie: dlaczego chronicznie złe stosunki polsko-rosyjskie stały się jeszcze gorsze?

czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 10-02-2007 ]

Prezydent Rosji bardzo negatywnie odniósł się do polityki pozostałych światowych, zachodnich potęg podczas pierwszego dnia 43. Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.

czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 20-01-2007 ]
Jak informuje dziennik "Times", brytyjska policja zidentyfikowała mężczyznę, który jej zdaniem otruł byłego rosyjskiego agenta Aleksandra Litwinienkę.
czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 03-12-2006 ]
Korea Północna złożyła Rosji ofertę wyłączności na jej pokłady uranu w zamian za otwarte poparcie jej stanowiska w trakcie sześciostronnych rozmów na temat broni atomowej - poinformowała prasa japońska.
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2006 ]

Jak wyliczyła jedna z rosyjskich gazet, prezydent Rosji Władymir Putin, potrzebowałby najpierw 2 lat, by wysłuchać a potem ponad 12 lat, by odpowiedzieć na każde z ponad 2,3 miliona pytań, które napłynęły do redakcji programu „Bezpośrednia linia z prezydentem”. Programu, który corocznie gromadzi przed telewizorem miliony Rosjan czekających na to, co powie im prezydent. E-polityka przedstawia najciekawsze i najważniejsze fragmenty wypowiedzi W. Putina.

czytaj więcej »
  
[ 22-10-2006 ]
Sekretarz stanu USA Condoleezza Rice spotkała się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w jego rezydencji pod Moskwą.- poinformowała służba prasowa Kremla.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl