Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Jak doczekam się wnuków...               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Amnesty International [ 19-04-2009 ]
Amnesty International jest zdania, iż normalizacja sytuacji w Czeczenii nie będzie możliwa, jeżeli winni najpoważniejszych naruszeń praw człowieka, do jakich doszło w ostatnich 15 latach w spustoszonym dwiema wojnami kraju, nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. To odpowiedź na ogłoszoną dziś przez rosyjskie władze deklarację zakończenia „operacji walki z terroryzmem” w Czeczenii.
czytaj więcej »
  
Umalt Dudayev z Groznego [ 01-08-2007 ]
Letnia kampania rebeliantów stawia pod znakiem zapytania wiarygodność zapowiedzi oficjeli, że wojna jest skończona.
czytaj więcej »
  
Laila Baisultanova z Groznego [ 18-04-2007 ]
Dziesięć lat temu, zwróciłam uwagę na problem, kiedy to taksówką jechałam przez wioskę Assinovskaya w Czeczenii.  Widziałam sześcioro dzieci stojących w szeregu obok drewnianego płotu. Kiedy zastanawiałam się po co tak stoją, taksówkarz rozwiał moje wątpliwości: ”By zostać sprzedane”.
czytaj więcej »
  
Zgrab Markhiev z Nazrania [ 04-04-2007 ]

Mieszkańcy Inguszetii obwiniają działaczy służb bezpieczeństwa spoza ich regionu o serię bezprawnych zabójstw.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Jak podaje "Rzeczpospolita" Tomasz Różański, szef gabinetu politycznego minister spraw zagranicznych Anny Fotygi został zdymisjonowany. Powodem dymisji jest wypowiedz Różańskiego na temat Czeczeni.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 09-10-2006 ]
Były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow powiedział, iż uważa śmierć Politkowskiej za "Zabójstwo polityczne". Gorbaczow twierdzi, iż była ona niewygodna, gdyż pisała o problemach Czeczenii i korupcji.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 09-10-2006 ]
Rosyjska policja już wie, jak wyglądał zabójca Anny Politkowskiej. Zabójca nie miał na twarzy maski, a na dłoniach rękawiczek. Wiadomo też, że na nagraniu z kamery w budynku widać wysokiego mężczyznę w ciemnym ubraniu i czapce bejsbolówce.
czytaj więcej »
  
ed [ 07-10-2006 ]
Zapraszamy na koncert "Pokój dla Czeczenii", który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 17 w Warszawie. Wystąpi między innymi Maciej Maleńczuk i Stanisław Soyka. W programie także występ czeczeńskiego dziecięcego zespołu folklorystycznego. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
czytaj więcej »
  
[ 09-08-2006 ]
W Rosji opublikowano rozporządzenie prezydenta Putina o wyprowadzeniu wojsk z Czeczenii. Władze podały, że pozwala na to coraz większe uspokojenia na Kaukazie.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2006 ]

W momencie gdy zagrożone są tak elementarne kwestie jak byt narodu, czy powinniśmy się martwić o to, że trochę wzrosną ceny gazu, że nie będziemy mieli trochę cieplej w domu? Czeczeni nie tylko są zabijani, oni bezustannie stają się ofiarami tortur fizycznych i psychicznych. Zorganizowana przeze mnie wystawa pokazuje zmasakrowane, okaleczone ciała. Ci ludzie poddawani są przed śmiercią bardzo ciężkim torturom. Do czego to można porównać? Jedynie do najcięższych zbrodni II wojny światowej. - pyta retorycznie Adam Borowski - szef Komitetu Polska-Czeczenia w wywiadzie dla e-Polityki.pl

czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl