Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kuchciński: Krytyka opozycji jest kłamliwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Rejnson, Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
W środę odbyć się mają kolejne rozmowy PiS-u z PSL-em na temat współpracy rządowej. Ludowcy dają sobie kilka- kilkanaście dni na podjęcie decyzji w sprawie ewentualnego poparcia rządu Jarosława Kaczyńskiego. PiS ocenia, że są "bardzo duże szanse" na powstanie nowej koalicji większościowej.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
W ocenie marszałka Sejmu Marka Jurka, pierwszy rok rządów PiS to sukces. Marszałek jest zadowolony z działań wymierzonych w przestępców oraz z polityki prorodzinnej swojej partii.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
 Przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński zapewnia, że rząd może liczyć na grubo ponad 230 posłów w Sejmie. Szef klubu PiS wlicza w to również ludowców, którzy prowadzą rozmowy koalicyjne.
czytaj więcej »
  Sejmowa bitwa o Macierewicza
Jakub Noch [ 24-11-2007 ]
Osoba kandydata PiS do sejmowej Komisji ds. Służb specjalnych staje się kolejnym zarzewiem ostrego sporu między prawicową opozycją a koalicją. Prawo i Sprawiedliwość wysuwa na tą funkcję Antoniego Macierewicza.
czytaj więcej »
  PiS w opozycji
Magda Dunin-Markiewicz [ 24-10-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński oświadczył, że komitet polityczny PiS zdecydował, iż w następnej kadencji Sejmu, partia pozostanie w opozycji.
czytaj więcej »
  Ryk opozycji
Grzegorz Omelan [ 17-09-2007 ]

Jacek Kurski szczerze mi zaimponował. Stał się Nostradamusem XXI wieku. Przewidział ze 100% dokładnością, co stanie się za kilka sekund. No, mistrz po prostu.

czytaj więcej »
  
[ 01-09-2007 ]
- Możemy pogratulować ministrowi sprawiedliwości za ujawnienie prawdy - powiedział szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński dodając, że "wiarygodność pana Kaczmarka legła w gruzach".
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2007 ]
Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Marek Kuchciński komentuje sprawę wniosku o wotum nieufności dla Fotygi.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 16-06-2007 ]
"Nie ma naszej zgody na reaktywację komisji śledczej do spraw Orlenu" - powiedział dziś Marek Kuchciński, szef klubu Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 17-04-2007 ]
Jak informuje "Nasz Dziennik" zbuntowani posłowie Prawa i Sprawiedliwości w zamian za pozostanie w klubie domagają się między innymi odwołania Marka Kuchcińskiego ze stanowiska szefa klubu parlamentarnego PiS oraz Marka Suskiego ze stanowiska rzecznika dyscypliny.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl