Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koalicja zgrzyta coraz głośniej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Maja Bielakowicz [ 18-08-2009 ]
Wojska NATO nie będą wykonywać żadnych ofensywnych akcji w Afganistanie przed wyborami prezydenckimi. Sojusz Północnoatlantycki w najbliższy czwartek przeprowadzi tylko takie operacje, które mają na celu ochronę ludności cywilnej.
czytaj więcej »
  Sikorski: mimo strat zostaniemy w Afganistanie
[ 17-08-2009 ]
- Gdyby straty miały być powodem do likwidacji misji, to trzeba by w ogóle zrezygnować z armii, bo na poligonie żołnierze też giną – powiedział w wywiadzie dla dziennika „Polska” Radosław Sikorski.
czytaj więcej »
  
[ 16-08-2009 ]
Trumna z ciałem kpt. Daniela Ambrozińskiego przyleciała dziś na pokładzie wojskowego samolotu CASA do jednostki wojskowej w Leźnicy Wielkiej. Na wtorek zaplanowano w Jarocinie uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego żołnierza.
czytaj więcej »
  
[ 16-08-2009 ]
Na południu Afganistanu pojawiły się plakaty ostrzegające wyborców o możliwości przeprowadzenia zamachów bombowych na lokale wyborcze podczas zbliżających się wyborów prezydenckich oraz do rad prowincji. W ten sposób talibowie chcą zniechęcić do udziału w nich mieszkańców tego rejonu kraju.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2009 ]
Silna eksplozja wstrząsnęła rano centrum stolicy Afganistanu - poinformowały światowe agencje. Na pięć dni przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, wskutek wybuchu, co najmniej 7 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych.
czytaj więcej »
  
Anna Kapcia [ 13-08-2009 ]

Premier Tusk we wtorek wyda decyzję dotyczącą sytuacji polskich wojsk w Afganistanie. Według Tuska potrzebni są nie ludzie, a więcej sprzętu.

czytaj więcej »
  
[ 13-08-2009 ]
Minister obrony zaprezentował własny raport w sprawie śmierci kapitana Daniela Ambrozińskiego w Afganistanie. Przyznał, że przeprowadzona w Adżristanie akcja miała słabe punkty. Zaznaczył jednocześnie, że pragnie je wyjaśnić.
czytaj więcej »
  
[ 13-08-2009 ]
Afgańskie władze poinformowały o śmierci kolejnych 14 osób. Wszystkie ofiary to cywile. Jedenaście osób zginęło w okręgu Gereszk w prowincji Helmand.
czytaj więcej »
  
[ 12-08-2009 ]
Rząd planuje zwiększenie kontyngentu w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
[ 09-08-2009 ]
Na spotkaniu z przedstawicielami nauczycielskich związków zawodowych, szef doradców strategicznych premiera Michał Boni zaprezentował propozycję podwyżek wynagrodzeń dla nauczycieli w roku 2010.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl