Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koalicja zgrzyta coraz głośniej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 02-09-2009 ]
Szef Ministerstwa Obrony Narodowej odwiedza dzisiaj polskie bazy w Afganistanie. Za cel ma przekonać żołnierzy, że mimo kryzysu rząd nie zamierza skąpić pieniędzy na wyposażenie armii.
czytaj więcej »
  
Anna Kapcia [ 26-08-2009 ]
Sekretarz NATO Anders Fogh Rasmussen oświadczył, iż NATO oczekuje większego wkładu ze strony Turcji w konflikt w Afganistanie. 730 tureckich żołnierzy, wchodzących w skład ISAF to zdecydowanie za mało.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2009 ]
Dowódcy wojsk amerykańskich w Afganistanie narzekają na niedobór żołnierzy. Mówią, iż z powodu niedostatecznych sił nie są w stanie realizować powierzonej im misji.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2009 ]
Minister obrony narodowej odwiedził pierwszy pułk specjalny w Lublińcu. Stwierdził, iż Polska twardo negocjuje w sprawach, które będą miały wpływ na najbliższe lata.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 23-08-2009 ]
225 skarg, dotyczących nieprawidłowości w głosowaniu, wpłynęło do Afgańskiej komisji wyborczej po czwartkowych wyborach prezydenckich.
czytaj więcej »
  Obserwatorzy pozytywnie o wyborach w Afganistanie
[ 22-08-2009 ]
Unijni obserwatorzy wyborów w Afganistanie ocenili ich przebieg jako „zasadniczo dobry”. Jednak – jak wskazał kierujący ekipą unijnych obserwatorów eurodeputowany z Francji – nie były one wolne na niektórych obszarach kraju z powodu fali terroru.
czytaj więcej »
  Prezydent Afganistanu wybrany
[ 21-08-2009 ]
W czwartkowych wyborach Afgańczycy zdecydowali, że głową ich państwa pozostanie urzędujący prezydent Hamid Karzaj. Szef jego kampanii wyborczej ogłosił, że nie będzie konieczności przeprowadzania II tury głosowania.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2009 ]
Tegoroczne listy wyborcze zawierają nazwiska 41 osób, które zarejestrowały się jako kandydaci na urząd prezydenta. Jednak w rzeczywistości liczy się tylko kilku z nich.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2009 ]
Dziś po południu zapadnie decyzja w sprawie Dowódcy Wojsk Lądowych gen. Waldemara Skrzypczaka, który w wywiadzie udzielonym w poniedziałek „Dziennikowi” ubolewał nad biurokratyzmem stojącym na przeszkodzie niezbędnemu uzbrojeniu oddziałów przebywających na misji a Afganistanie. Skrytykował także opieszałość ludzi odpowiedzialnych za zakup odpowiedniego sprzętu.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 18-08-2009 ]

We wtorek rano na budynki rządowe i siedzibę policji w centrum Kabulu spadły co najmniej dwa pociski rakietowe. Nie było ofiar w ludziach.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl