Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koalicja zgrzyta coraz głośniej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karolina Rogula [ 29-11-2007 ]
Kpt. Olgierd C., który był dowódcą bazy w Afganistanie, miał wydać rozkaz ostrzelania afgańskiej wioski, choć sam nie uczestniczył w tym zdarzeniu.
czytaj więcej »
  
Ewelina Ziarnik [ 25-11-2007 ]
Żandarmeria Wojskowa przekazała Radosławowi Sikorskiemu, obecnemu ministrowi Ministerstwa Obrony Narodowej raport o żołnierzach zatrzymanych w sprawie zabójstwa dwóch Afgańskich cywili. Nie wiadomo, kiedy raport zostanie upubliczniony, lecz prawdopodobnie mówi on o tym, że zatrzymanie odbyło się zgodnie z obowiązującym prawem.
czytaj więcej »
  Deklaracja koalicyjna PO-PSL podpisana
[ 23-11-2007 ]
PAP informuje: Premier Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak podpisali w Sejmie Deklarację Koalicyjną PO-PSL. Koalicjanci zobowiązali się w niej, że "działania wspólnego rządu opierać się będą na fundamentach wolności i solidarności, równości wobec prawa, tolerancji i sprawiedliwości".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 20-11-2007 ]

Poseł PSL Eugeniusz Grzeszczak zapewnił na antenie TVN24, że do piątku zostanie podpisana Deklaracja Koalicyjna między PO a PSL. Według Grzeszczaka cały tekst jest gotowy. Czeka jedynie na poprawki redakcyjne i dopisanie jednego aspektu dotyczącego polityki zagranicznej.

 

czytaj więcej »
  
Ewelina Ziarnik [ 18-11-2007 ]
W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" były premier Jarosław Kaczyński powiedział: Bez koalicji z LPR i Samoobroną nic nie mogliśmy w Polsce zmienić. Mam nadzieję, że historycy to kiedyś docenią, a Pan Bóg wybaczy moralne i estetyczne braki tego przedsięwzięcia.
czytaj więcej »
  
Karolina Rogula [ 15-11-2007 ]
Sąd wojskowy w Poznaniu ogłosił o tymczasowym areszcie na trzy miesiące wobec siedmiu żołnierzy oskarżonych o zabójstwo afgańskich cywili.
czytaj więcej »
  
[ 14-11-2007 ]
Prokuratura wojskowa postawiła zarzuty zabójstwa ludności cywilnej sześciu żołnierzom biorącym udział w akcji w Afganistanie w trakcie której zginęło 6 cywili. Chodzi o wydarzenia z 16 sierpnia, gdy Amerykanie wezwali na pomoc patrol z Wazi-Kwa, polskiej bazy w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
Niemiecka koalicja rządowa CDU/CSU – SPD przeżywa poważny kryzys. Z funkcji wicekanclerza i ministra pracy zdecydował się zrezygnować charyzmatyczny lider socjaldemokratów Franz Müntefering.
czytaj więcej »
  
[ 12-11-2007 ]
W walkach w Afganistanie zginęła kobieta i dwoje dzieci. Do tragedii doszło w okręgu Garmser w południowej afgańskiej prowincji Helmand.
czytaj więcej »
  PSL dyktuje warunki?
[ 12-11-2007 ]
Donald Tusk i Waldemar Pawlak chwalą się, że deklaracja koalicyjna zostanie podpisana w najbliższy czwartek. Donald Tusk niechętnie wspomina o tym, że ceną tej koalicji jest rezygnacja ze sztandarowych obietnic wyborczych PO. W deklaracji nie znalazły się  żadne  konkretne plany nowego rządu. Powtarzają się za to slogany wyborcze obu partii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl