Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koalicja zgrzyta coraz głośniej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 16-07-2008 ]
Teza o umyślnym ostrzale cywilów spod Nangar Khel została stworzona dopiero w raporcie Antoniego Macierewicza? Taką prawdopodobność opisuje w środę „Rzeczpospolita”. Według ustaleń dziennika, Żandarmeria Wojskowa wcześniej całkowicie wykluczyła przestępczy charakter wydarzeń w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2008 ]
Kandydat demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych Barack Obama, w wywiadzie dla „New York Timesa”, zapowiedział wycofanie większości amerykańskich wojsk z Iraku do 2010 roku.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 06-07-2008 ]
W piątek w Afganistanie doszło do starcia pomiędzy talibańskimi bojownikami a afgańskimi siłami wspieranymi przez NATO. 20 talibów zginęło lub zostało rannych.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2008 ]
Kongres Stanów Zjednoczonych zatwierdził budżet wojenny na następny rok. Na wydatki wojenne ponoszone na azjatyckich frontach - w Iranie i Afganistanie - Amerykanie przeznaczą 161,8 miliardów dolarów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
We wtorek wieczorem doszło do wewnątrzkoalicyjnego spotkania premiera Donalda Tuska z posłami Polskiego Stronnictwa Ludowego. Koalicjanci rozmawiali z szefem rządu przede wszystkim o reformie KRUS i procesie decentralizacji państwa.
czytaj więcej »
  
[ 23-06-2008 ]
Minister obrony narodowej Bogdan Klich zapowiedział dziś w Radiu ZET, że 20 nowych wozów opancerzonych trafi we wrześniu do prowincji Ghazni, gdzie stacjonują polskie wojska w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2008 ]
Jeden polski żołnierz zginął, a czterech zostało rannych w Afganistanie – oto bilans ataku na polski patrol, do którego doszło w pobliżu bazy Wazi-Khwa. Inormacje potwierdził minister Bogdan Klich na antenie TVN24.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Resort obrony nie żałuje funduszy na obronę żołnierzy oskarżonych ws. ostrzelania afgańskiej wioski Nangar Khel. Dziś minister obrony narodowej ujawnił, że dotychczas wydano 148 tys. zł na pomoc prawną i prawników reprezentujących oskarżonych wojskowych.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 10-06-2008 ]
Rząd ogłosił, przyjęte na dzisiejszym posiedzeniu, założenia budżetowe na 2009 rok.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2008 ]
Hizb-i-Islami, partia byłego afgańskiego premiera Gulbuddina Hekmatiara, grozi nasileniem ataków na polskich żołnierzy w ich kraju. Aafgańskie media cytują wypowiedź Radosława Sikorskiego, która wywołała burzę komentarzy w tym kraju.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl