Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koalicja zgrzyta coraz głośniej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 25-08-2008 ]
Bogdan Klich w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu ZET powiedział, że wizyta Donalda Tuska w Afganistanie była potrzebna, a rozmowy tam przeprowadzane były udane. Minister Obrony Narodowej jeszcze raz potwierdził, że do końca września w ten rejon zapalny zostanie wysłanych 20 rosomaków.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2008 ]
Na wschodzie Afganistanu, w prowincji Kunar, rozbił się wynajęty przez NATO śmigłowiec Mi-8. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne.
czytaj więcej »
  
[ 23-08-2008 ]
Premier Donald Tusk spotkał się w sobotę z polskimi żołnierzami stacjonującymi w Afganistanie. - Jesteśmy z was dumni. Wasza służba ma sens. Polsce potrzeba waszej ofiarności - powiedział podczas wizyty w bazie Szarana.
czytaj więcej »
  Sejm bogatszy o 37 mln
[ 21-08-2008 ]
Do Ministerstwa Finansów wpłynęła informacja mówiąca, jaką kwotę chciałaby uzyskać w przyszłym roku Kancelaria Sejmu. Jej budżet na rok 2009 może być wyższy od tegorocznego o ponad 37 mln złotych.
czytaj więcej »
  
[ 21-08-2008 ]
Trzech polskich żołnierzy, wracających do bazy Sharama, zginęło. Ich hummer najechał na jeden z przydrożnych ładunków wybuchowych. Jeden żołnierz jest w stanie ciężkim - walczy o życie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 20-08-2008 ]
Prezydent Francji Nicolas Sarkozy odwiedził w środę francuskie oddziały stacjonujące w Afganistanie. Prezydencka wizyta została wywołana ostatnimi tragicznymi wydarzeniami, w których zginęło aż 10 francuskich wojskowych, a 21 zostało rannych. To najpoważniejsza strata francuskiej armii od prawie ćwierć wieku. W Afganistanie Sarkozy powiedział swoim żołnierzom, że ich służba jest konieczna dla „wolności na świecie” i bezwzględnie musi być kontynuowana.
czytaj więcej »
  
Dorota Tarasiuk [ 07-08-2008 ]
Pervez Musharraf od 9 lat twardą ręką rządzi Pakistanem. Jego rządy rozpoczęły się w 1999 roku, po przewrocie wojskowym. Wówczas obalono Nawaza Sharifa, który obecnie stoi na czele ugrupowania politycznego-Ligi Muzułmańskiej.
czytaj więcej »
  Kochanowski pojedzie do Afganistanu
[ 03-08-2008 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski zamierza we wrześniu lub październiku pojechać do Afganistanu. Na mapie jego podróży znajdzie się również Nangar Khel.
czytaj więcej »
  Koniec akcji humanitarnych w Afganistanie?
[ 02-08-2008 ]
Działające w Afganistanie organizacje pomocowe ostrzegają, że wzrost zagrożenia w wielu bezpiecznych dotąd regionach kraju może zmusić je do wycofania się z akcji niesienia pomocy w tych rejonach.
czytaj więcej »
  Polski sukces w Afganistanie
Piotr Wieremiejczuk [ 20-07-2008 ]
Polski kontyngent stacjonujący we wschodniej części Afganistanu może poszczycić się udaną akcją przeciwko talibom. Polscy żołnierze zatrzymali kilkanaście osób podejrzanych o współpracę z bojownikami.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl