Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Sondaż: Ukraincy rozczarowani polityką               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Julia Tymoszenko premierem Ukrainy
[ 18-12-2007 ]
Ukraiński parlament, głosami pomarańczowej koalicji, zatwierdził kandydaturę Julii Tymoszenko na premiera.
czytaj więcej »
  
[ 29-11-2007 ]
W Kijowie doszło do oficjalnego powołania koalicji rządowej pomiędzy Blokiem Julii Tymoszenko i Naszej Ukrainy - Ludowej Samoobrony. Zgodnie z nią premierem „pomarańczowej koalicji” będzie Julia Tymoszenko, zaś przewodniczącego parlamentu wskaże proprezydencka partia.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2007 ]
34,37 proc. dla prorosyjskiej Partii Regionów, 30,71 proc. dla prozachodni Blok Julii Tymoszenki, 14,15 proc. dla prezydenckiej Naszej Ukrainy-Ludowej Samoobrony - to wyniki wyborów parlamentarnych na Ukrainie, oficjalnie ogłoszone wczoraj.
czytaj więcej »
  Reformatorski szczyt WNP w Duszanbe?
Jakub Noch [ 05-10-2007 ]
Dziś w Duszanbe rozpoczyna się szczyt WNP. Według założeń ma on służyć „przyspieszeniu procesów integracyjnych i nadaniu im nowej jakości” – poinformował sekretarz wykonawczy organizacji Władimir Ruszajło. Październikowy szczyt wydaje się być próba kolejnego ożywienia, zdającej się być martwą na arenie międzynarodowej organizacji. I choć ma on być manifestacją ścisłej wspólnoty i reform to nie pojawi się na nim wielu polityków z krajów WNP,  w tym przede wszystkim prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Tak wiec wydaje się, że WNP stała się kolejnym gasnącym „klubem prezydentów”.
czytaj więcej »
  Tymoszekno wygrywa
[ 01-10-2007 ]
Przeliczono 40,08% głosów, które obywatele Ukrainy oddali w niedzielnych, przedterminowych wyborach parlamentarnych. Blok Julii Tymoszenko zwiększa swoją przewagę nad pozostałymi ugrupowaniami.
czytaj więcej »
  Ukraina: Juszczenko najlepszym prezydentem
[ 24-08-2007 ]
Ponad jedna trzecia Ukraińców uważa, że najlepszym prezydentem w historii niepodległej Ukrainy jest jej obecny przywódca Wiktor Juszczenko – tak przedstawiają się wyniki publikowanego w czwartek sondażu kijowskiego centrum badania opinii publicznej Socjowymir.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2007 ]
Już piąty dzień ukraiński Sąd Konstytucyjny debatuje nad legalnością dekretu prezydenta Wiktora Juszczenki o rozwiązaniu parlamentu. A protesty nie ustają- przed siedzibą sądu jest kilka tysięcy osób- zarówno zwolenników jak i przeciwników koalicji rządowej.
czytaj więcej »
  Ukraina: obrady na temat dekretu Juszczenki
[ 18-04-2007 ]
Ukraiński Sąd Konstutucyjny rozpoczął rano posiedzenie w sprawie prezydenckiego dekretu rozwiązującego parlament. Wokół budynku zebrał się kilkutysięczny tłum.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]
27 maja nie będzie wyborów parlamentarnych na Ukrainie - powiedział premier Wiktor Janukowycz w rozmowie z rosyjskim dziennikiem „Izwiestia”.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]
Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko podczas specjalnej, odbywającej się co kwartał konferencji prasowej powiedział, że uzna każdy wyrok Sądu Konstytucyjnego. Potwierdził również, że nie cofnie dekretu z 2 kwietnia, którym rozwiązał parlament i rozpisał przedterminowe wybory.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl