Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Sondaż: Ukraincy rozczarowani polityką               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Kolejny krok pojednania
AZ [ 13-05-2006 ]
W Pawłokomie koło Rzeszowa odbyły się uroczystości upamiętniające Ukraińców pomordowanych przez Polaków w drugiej wojnie światowej. Uczestniczyli w nich prezydenci Wiktor Juszczenko i Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 05-05-2006 ]

Ukraina 20 maja zniesie zakaz importu polskiego mięsa. Takie ustalenia zapadły na spotkaniu polskiej i ukraińskiej strony w Korczowej na Podkarpaciu - poinformował] główny lekarz weterynarii Krzysztof Jażdżewski.

czytaj więcej »
  Ukraina: propozycje energetyczne dla Polski
[ 05-05-2006 ]
Ukraina ma zamiar przedstawić Polsce pakiet rozwiązań dotyczących dywersyfikacji dostaw surowców energetycznych. Według internetowego dziennika "Siejczas", okazją będzie rozpoczynająca się za tydzień [12-13.05] wizyta prezydenta Wiktora Juszczenki w Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 03-05-2006 ]
Członkostwo Ukrainy w Sojuszu Północnoatlantyckim będzie kosztowało każdego obywatela tego kraju rocznie 5 hrywien, czyli 3 złote. Przedstawiciele władz w Kijowie liczą na wstąpienie Ukrainy do NATO w 2008 roku.
czytaj więcej »
  
[ 27-04-2006 ]
Ukraina chce jak najszybciej przystąpić do NATO. Deklarację taką złożył prezydent Wiktor Juszczenko przebywający z oficjalną wizytą w Rydze.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 22-04-2006 ]
13 maja prezydent Kaczyński złoży hołd ukraińskim cywilom zabitym przez żołnierzy podziemia polskiego.Obok naszego prezydenta stanie prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko.
czytaj więcej »
  Lotnisko dla NATO
AZ [ 13-04-2006 ]
Ukraińska Gazeta po Kijewski, pisze, że rząd w Kijowie udostępni dla Sojuszu Północnoatlantyckiego lotnisko wojskowe w Czernichowie dla operacji pokojowych i humanitarnych.
czytaj więcej »
  
[ 12-04-2006 ]

Prezydent Ukrainy jest przeciwny renegocjacji kontraktu na dostawy gazu z Rosji. Umowa, którą władze w Moskwie i Kijowie podpisały w styczniu zakończyła rosyjsko-ukraińską wojnę gazową.

czytaj więcej »
  
BeNo [ 11-04-2006 ]
Ogłoszono oficjalne wyniki wyborów na Ukrainie. Centralna Komisja Wyborcza podała, że do Rady Najwyższej weszło pięć partii, a zwycięzcą została Partia Regionów.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2006 ]
Na Ukrainie pat w sprawie utworzenia rządu po wyborach. Nasza Ukraina oraz Blok Julii Tymoszenko i Socjalistyczna Partia Ukrainy nie mogą porozumieć się w sprawie rozpoczęcia rozmów o koalicji. W nocy Nasza Ukraina przyjęła uchwałę o utworzeniu koalicji. Z treścią tej uchwały nie zgadzają się jednak socjaliści i blok byłej premier.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl