Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Sondaż: Ukraincy rozczarowani polityką               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 25-10-2006 ]
Ukraińska prasa zwraca uwagę, że przyjęcie Ukrainy do Światowej Organizacji Handlu może zostać opóźnione. Jej zdaniem, to tylko jeden z efektów wczorajszej wizyty rosyjskiego premiera Michaiła Fradkowa w Kijowie.
czytaj więcej »
  
Nadiya Petriv [ 20-10-2006 ]
We wrześniu przedstawiciele Rusinów zaapelowali do ukraińskiego prezydenta, premiera i przewodniczącego parlamentu o przyznanie im oficjalnie statutu mniejszości etnicznej.
czytaj więcej »
  
[ 17-10-2006 ]
Nasza Ukraina oświadczyła, że przechodzi do opozycji. Ministrowie związani z tym ugrupowaniem opuszczą ukraiński rząd.
czytaj więcej »
  Juszczenko: Ukraina oczekuje gestu ze strony UE
j. uchto [ 13-10-2006 ]
Jak donosi dzisiejszy "Financial Times" - Ukraina oczekuje gestu ze strony Unii Europejskiej, który potwierdziłby realność jej aspiracji uzyskania członkostwa w UE. Takie oświadczenie złożył na łamach piątkowego wydania dziennika prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko.
czytaj więcej »
  Prezydent czy premier
[ 04-10-2006 ]
Na Ukrainie trwa walka o wpływy. Prezydent i premier toczą polityczną dyskusję o to, kto ma większą władzę i do kogo należy ostatnie słowo. Wszystko zaczęło się od ośmiu rozporządzeń prezydenta, których kontrasygnowania odmówił premier.
czytaj więcej »
  Czego oczekuje Rosja od Ukrainy?
[ 26-09-2006 ]
Bezpośrednio po kolejnej, już drugiej wizycie w Brukseli w ciągu dwóch tygodni szef ukraińskiego rządu Wiktor Janukowycz udał się na spotkanie do Moskwy. Tego samego dnia o północy odbył rozmowę z Władimirem Putinem, a nazajutrz z rosyjskim premierem Machaiłem Fradkowym i szefem „Gazpromu” Aleksiejem Millerem. Jak nie trudno domyślić się głównym tematem rozmów była kwestia eksportu rosyjskiego gazu na Ukrainę.
czytaj więcej »
  
[ 18-09-2006 ]
Wiktor Janukowycz zapowiedział, że w czwartek ponownie odwiedzi Brukselę. Ukraiński premier zaznaczył, że jest gotów powtórzyć swoją deklarację z zeszłego tygodnia - Ukraina nie jest jeszcze gotowa starać się o członkostwo w NATO.
czytaj więcej »
  
[ 18-09-2006 ]
Przebywający z wizytą w brukselskiej siedzibie NATO obecny premier Ukrainy wywodzący się z jawnie prorosyjskiej Partii Regionów Wiktor Janukowycz poinformował, iż jego kraj obecnie nie będzie się ubiegał o pełnoprawne członkostwo w strukturach Sojuszu Północnoatlantyckiego. Dla wielu obserwatorów nie jest to wydarzenie zaskakujące zważywszy, że sam szef rządu w Kijowie, jak i jego polityczne otoczenie nigdy nie kryli swoich poglądów, co do tego, w którą stronę powinno zmierzać kierowane przez nich państwo.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 14-09-2006 ]
Premier Ukrainy Wiktor Janukowycz ogłosił, że jego kraj nie będzie obecnie ubiegał się o przystąpienie do Sojuszu Północnoatlantyckiego.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2006 ]
Komisja Europejska zaproponowała utworzenie strefy wolnego handlu z Ukrainą. Bruksela chce, by taki zapis znalazł się w nowym porozumieniu o współpracy z tym krajem. O perspektywie członkostwa Ukrainy w Unii jednak nie ma mowy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl