Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Bułgaria: Prezydent współpracował ze służbami               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-07-2010 ]
W Warnie przez dwa dni toczyły się bułgarsko-rosyjskie negocjacje dotyczące „mapy drogowej” gazociągu.
czytaj więcej »
  
[ 25-11-2008 ]
Jak poinformowała rzeczniczka Komisji Europejskiej Kristina Nagy, instytucja ta definitywnie odebrała Bułgarii 220 mln euro unijnych funduszy z powodu niewystarczającej walki z korupcją.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-07-2007 ]
Prezydent Bułgarii Georgi Pyrwanow ułaskawił pięć pielęgniarek i palestyńskiego lekarza oskarżonych o wywołanie epidemii AIDS.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2007 ]
„W sprawie skazanych na śmierć w Libii bułgarskich pielęgniarek największą rolę odegrali unijna komisarz ds. stosunków zewnętrznych Benita Ferrero-Waldner i były brytyjski premier Tony Blair”, poinformował Marc Pierini, szef funduszu specjalnego Bengazi.
czytaj więcej »
  Kronika wyborcza: maj 2007
[ 10-06-2007 ]

Maj to tradycyjnie miesiąc gęsto zapełniony wyborami. Na półkuli północnej skończyła się już zima, a nie zaczęły jeszcze wakacje, a zarazem wybory parlamentarne na wiosnę umożliwiają optymalną ilość czasu na przygotowanie budżetu na kolejny rok. Z tego względu o nowe skład parlamentu wzbogaciły się: Algieria, Armenia, Bahamy, Burkina Faso, Irlandia, Islandia, Seszele, Wietnam. Ponadto Bułgarzy wybrali swoich posłów do Parlamentu Europejskiego, zaś obywatele Francji i Timoru Wschodniego – prezydenta. Za Łotyszy wyboru głowy państwa dokonał parlament, Syryjczycy zatwierdzili jego decyzję w tej kwestii, Rumuni odmówili parlamentowi zatwierdzenia impeachmentu prezydenta Traiana Băsescu, zaś tureckim deputowanym wybór prezydenta z uwagi na proceduralne kruczki po prostu się nie udał.

czytaj więcej »
  
[ 01-06-2007 ]
Bułgaria odnosi się z pełnym zrozumieniem do polskiego stanowiska w stosunkach z Rosją - powiedziała Anna Fotyga minister spraw zagranicznych w drugim dniu wizyty w Sofii.
czytaj więcej »
  
[ 21-05-2007 ]
W niedzielę, 20 maja 2007 roku, Bułgaria będąca członkiem UE od 1 stycznia br. wybrała osiemnastu przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2007 ]
Bułgarii grożą sankcje ze strony Komisji Europejskiej jeśli na czas nie dopasuje zgodnie z 52 dyrektywami krajowego ustawodawstwa do unijnego, poinformowała bułgarska minister ds. europejskich Gergana Grynczarowa.
czytaj więcej »
  
[ 20-02-2007 ]
Bułgarzy wykazują na razie niewielkie zainteresowanie wyborami do Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej »
  
[ 23-01-2007 ]
Libia przeciwstawia się międzynarodowemu naciskowi w sprawie skazanych na karę śmierci bułgarskich pielęgniarek. W specjalnej deklaracji, o której informuje bułgarska agencja BTA, libijski parlament określa zarażenie libijskich dzieci wirusem HIV jako zbrodnię bez precedensu.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl