Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Rozmowy ostatniej \"ostatniej szansy\" przed zapowiadanym strajkiem generalnym lekarzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 28-09-2007 ]
Zgodnie z prawem od pierwszego października wchodzą w życie wymówienia lekarzy, którzy w ramach protestu zgłaszali je trzy miesiące temu. Ponadto w coraz większej liczbie placówek dochodzi do strajków.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2007 ]
Jarosław Kaczyński odrzucił propozycje złożone wczoraj pielęgniarkom przez Religę. Wprowadzenie wyższej składki zdrowotnej i podwyżek dla służby zdrowia na pewno w tym roku nie nastąpi.
czytaj więcej »
  Religa o strajku lekarzy
[ 28-04-2007 ]
Zdaniem ministra zdrowia, Zbigniewa Religi, nie musimy obawiać się strajku lekarzy, ponieważ będzie on prawdopodobnie jedynie manifestacją. Minister uważa, że lekarze i tak będą przyjmować chorych. Jednak zarówno resort zdrowia jak i MSWiA zamierzają się odpowiednio przygotować do strajku, aby zabezpieczyć pacjentom opiekę medyczną.
czytaj więcej »
  Apel ministra
AZ [ 14-04-2006 ]
Minister zdrowia Zbigniew Religa apeluje do strajkujących lekarzy, aby wrócili do pracy. Jak powiedział w Salonie Politycznym Trójki, jeśli tak się nie stanie, będzie musiał podjąć odpowiednie kroki, aby zapewnić chorym bezpieczeństwo.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 24-03-2011 ]
Dziewięć przedstawicielek Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych okupuje Sejm. Pielęgniarki domagają się zakazu zatrudniania ich w szpitalach na podstawie kontraktów.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2010 ]
W Hiszpanii wojsko kontroluje przestrzeń powietrzną, ponieważ kontrolerzy lotów podjęli strajk.
Pracownicy masowo przystąpili do strajku przeciwko częściowej prywatyzacji firmy zarządzającej lotniskami w Hiszpanii.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 03-09-2010 ]
Jak dowiedział się reporter RMF FM Piotr Glinkowski, 95 procent górników opowiedziało się za strajkiem w Kompanii Węglowej. W referendum, które odbyło się wczoraj wzięło udział 30 tysięcy pracowników.
czytaj więcej »
  
[ 10-07-2010 ]
Związkowcy z włoskiego MSZ sprzeciwiają się polityce oszczędnościowej rządu.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 15-12-2009 ]
Tuż przed południem w Warszawie pojawi się kilka tysięcy osób, którzy będą bronic swoich miejsc pracy. Celem demonstracji jest ratunek dla upadającego przemysłu stoczniowego i zbrojeniowego oraz regionalnego transportu kolejowego.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2009 ]
Konflikt pomiędzy PKP Przewozy Regionalne a Intercity narasta, na czym bezpośrednio ucierpią pasażerowie. 12 listopada na znak protestu PKP PR zatrzymają w całej Polsce pociągi. Powodem tak drastycznego posunięcia jest żądanie Intercity. Siostrzana spółka chce, by PKP PR zamknęły część połączeń interREGIO, w zamian za rozłożenie ogromnych długów na raty. Jeśli to nie nastąpi, spółka Przewozy Regionalne upadnie.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl