Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowe pieniądze dla zdrowia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Religa o strajku lekarzy
[ 28-04-2007 ]
Zdaniem ministra zdrowia, Zbigniewa Religi, nie musimy obawiać się strajku lekarzy, ponieważ będzie on prawdopodobnie jedynie manifestacją. Minister uważa, że lekarze i tak będą przyjmować chorych. Jednak zarówno resort zdrowia jak i MSWiA zamierzają się odpowiednio przygotować do strajku, aby zabezpieczyć pacjentom opiekę medyczną.
czytaj więcej »
  
AZ [ 23-05-2006 ]
Rząd przyjął program naprawy finansów służby zdrowia przygotowany przez ministra Zbigniewa Religi. Oznacza to zwiększenie nakładów na zdrowie o przeszło 5 miliardów złotych. Religa zaapelował do strajkujących lekarzy o powrót do pracy, ponieważ "większość ich postulatów została spełniona".
czytaj więcej »
  Zakaz palenia jednak bardziej restrykcyjny?
[ 16-03-2010 ]
Jak dowiedziało się radio TOK FM, senatorzy są za wprowadzeniem poprawek do projektu ustawy o zakazie palenia w miejscach publicznych, które mają przywrócić jej pierwotny, restrykcyjny charakter.
czytaj więcej »
  
[ 09-03-2009 ]
Kardiochirurg, profesor, poseł i były minister zdrowia Zbigniew Religa nie żyje. Zmarł na nowotwór płuc w niedzielę po południu w wieku 71 lat.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2008 ]
Debata w tej sprawie trwała 10 godzin. Ostatecznie Senat, w którym większość ma koalicja PO-PSL, odrzucił propozycję prezydenta Lecha Kaczyńskiego, by zorganizować ogólnokrajowe referendum w sprawie kierunku reformy służby zdrowia.
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2008 ]
Premier Donald Tusk ma dziś spotkać się z minister zdrowia Ewą Kopacz oraz ministrem finansów Jackiem Rostowskim w celu omówienia planu oddłużania szpitali. Minister zdrowia zapowiedziała, że plan ten będzie gotowy w przyszłym tygodniu.
czytaj więcej »
  
[ 09-05-2008 ]
Były minister zdrowia Zbigniew Religa w Kontrwywiadzie RMF FM przyznał, że błędem było poproszenie go o ekspertyzę w sprawie doktora G. On jako minister nie powinien się na to zgodzić.
czytaj więcej »
  PO jednak chce refundacji in vitro
Jakub Noch [ 08-05-2008 ]
Platforma Obywatelska odstępuje od konserwatywnego stanowiska wobec refundacji sztucznego zapłodnienia. Jak donosi dzisiejszy „Dziennik”, przewodniczący zespołu ds. bioetyki poseł Jarosław Gowin jest gotów poprzeć projekt zakładający wprowadzenie częściowej refundacji metody in vitro.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-04-2008 ]
W łódzkiej prokuraturze odbędzie się dziś przesłuchanie byłego ministra zdrowia prof. Zbigniewa Religi. Prokuratorzy chcą wysłuchać zeznań byłego szefa resortu zdrowia w związku ze śledztwem ws. korupcji w służbie zdrowia, w którą miał być zamieszany jego bliski współpracownik Jarosław Pinkas.
czytaj więcej »
  Raport o stanie zdrowia prezydenta - w maju
Piotr Gniewkowski [ 27-04-2008 ]
Raport na temat stanu zdrowia prezydenta Lecha Kaczyńskiego zostanie podany do publicznej wiadomości w maju - obiecał prezydencki minister Michał Kamiński.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl