Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Premier: koalicja - dopiero na początku maja               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-09-2007 ]
Jarosław Kaczyński powiedział, że jeśli PiS wygra wybory, on może ponownie zostać premierem. - To jest męczące, ale jestem gotów się poświęcić - powiedział szef rządu w radiu w RMF FM. Premier wykluczył po wyborach koalicję z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin, nie wykluczył natomiast wspólnego rządu z Platformą Obywatelską.
czytaj więcej »
  
[ 27-07-2007 ]
Według Jarosława Kaczyńskiego, to czy koalicja przetrwa zależy od samych koalicjantów. PiS ma przygotowaną strategię odzyskiwania elektoratu wiejskiego i inteligenckiego. Wbrew oficjalnym deklaracjom, dymisje ministrów Samoobrony i LPR są już gotowe - donosi "Dziennik".
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 26-07-2007 ]
"Podjąłem decyzję, że najlepszym rozwiązaniem obecnego kryzysu politycznego będą przedterminowe wybory. Chyba, że nasi koalicjanci jednak zgodzą się na warunki, które im przedstawiliśmy" - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" premier Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  Premier poprosi o wotum na najbliszym posiedzeniu
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Przed kolejnym posiedzeniem Sejmu premier Jarosław Kaczyński złoży wniosek o wotum zaufania dla swojego rządu - poinformował rzecznik rządu Jan Dziedziczak.
Jak zaznaczył, wniosek będzie głosowany na najbliższym posiedzeniu Sejmu, a jeśli posłowie nie udzielą rządowi wotum zaufania, PiS zagłosuje za samorozwiązaniem Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował, że zwrócił się do prezydenta o dymisję Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa. Powiedział, że Lepper powrócił do "praktyk warcholstwa". Szef Samoobrony skomentował natychmiast: "po trzykroć chamstwo".
czytaj więcej »
  
[ 11-04-2006 ]
We wtorek w Białymstoku odbyła się koferencja prasowa PiS na której Jarosław Kaczyński mówił o tym kiedy zostanie podpisana umowa koalicyjna i czy Kazimierz Marcinkiewicz nadal będzie premierem. "W tej chwili toczą się rozmowy. Premier Kazimierz Marcinkiewicz popiera to przedsięwzięcie", powiedział szef PiS.
czytaj więcej »
  Po II expose premiera Platforma zyskuje
sofista [ 21-10-2012 ]
W ubiegłym tygodniu premier Donald Tusk przygotował godzinne wystąpienie w Sejmie, które przez media i środowiska polityczne było nazywane „drugim expose”. Premier postawił wszystko na jedną kartę, decydując się na głosowanie nad wotum zaufania dla rządu. Jeśli w głosowaniu koalicja rządowa nie zdobyłaby przeważającej liczby głosów, rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego mógł zostać rozwiązany. Na szczęście dla rządzących, stało się inaczej.
czytaj więcej »
  
sofista [ 07-10-2012 ]
Waldemar Pawlak, pełniący funkcję wicepremiera w rządzie Donalda Tuska oraz Ministra Gospodarki, chce dążyć do prowadzenia rozmów z opozycyjnymi politykami. Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego chce w ten sposób uzyskać poparcie dla swoich projektów ustaw.
czytaj więcej »
  
aln [ 29-05-2012 ]
Premier Donald Tusk organizuje 4 czerwca tego roku obiad, na który zaproszenie otrzymali byli premierzy. Spotkanie ma się odbyć w Sejmie. Już teraz wiadomo, że w obiedzie nie weźmie udziału prezes opozycyjnej partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński. O tym fakcie poinformował opinię publiczną rzecznik PiS, Adam Hoffman.
czytaj więcej »
  
aln [ 10-05-2012 ]
Wydawać by się mogło, że pozycja Donalda Tuska w platformie obywatelskiej nie jest niczym zagrożona. Tymczasem w praktyce podobno jest zupełnie inaczej, na co wskazuje Wojciech Olejniczak z SLD. Mówi się, że w PO premiera Donalda Tuska z powodzeniem mogłaby zastąpić Hanna Gronkiewicz – Waltz.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl