Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawlak wątpiący               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Dla PSL Cichopek i Mroczkowie to nie aktorzy
Aleksandra Nowak [ 14-12-2008 ]
Według przygotowywanej przez PSL ustawy, Katarzyna Cichopek, Michał Koterski, Marcin i Rafał Mroczkowie oraz wiele innych młodych gwiazdek nie powinno nazywać się "aktorami". Partia chce, by do tego tytułu prawo mieli tylko absolwenci odpowiedniej uczelni lub osoby po specjalnym egzaminie.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2008 ]
Przemysław Litwiniuk w wyniku skandalu zrezygnował z funkcji szefa gabinetu ministra rolnictwa. "Rzeczpospolita" pisze, że może on dostać nową posadę. Tym razem w Agencji Nieruchomości Rolnych.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2008 ]
W odniesieniu do wczorajszych doniesień, że do koalicji z PO ma dołączyć SLD, prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził w Polskim Radiu, że byłoby to logiczne, gdyż są to partie, którym zależy na trwaniu istniejącego w Polsce systemu.
czytaj więcej »
  
[ 10-11-2008 ]
„PSL jest tu zdeterminowany, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjęcie projektu Platformy oznaczałoby dla ludowców polityczną śmierć” - możemy przeczytać na blogu Pawła Piskorskiego. Tak eurodeputowany komentuje kwestię zmiany ordynacji wyborczej, którą proponuje PO.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 09-11-2008 ]
PSL stanowczo chce, aby dopisano zapytanie odnoszące się do budowy w Polsce elektrowni atomowych, pod warunkiem organizacji referendum dotyczącego wprowadzenia waluty euro.
czytaj więcej »
  Kto zostanie nowym prezesem PSL?
Adam Jaszczuk [ 08-11-2008 ]
Okazuje się, że istnieje poważny problem z wyłonieniem drugiego kandydata na prezesa partii. Oczywiste jest, że kandyduje Waldemar Pawlak jednak kto będzie jego rywalem? Według statutu musi zostać wyłoniony drugi kandydat na prezesa partii, jednak oprócz Waldemara Pawlaka nie ma chętnych na to stanowisko.
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Gfk Polonia dla "Rzeczpospolitej", gdyby wybory odbyły się w ostatni weekend, do Sejmu weszłyby tylko PO i PiS. Czy to oznacza, że Polska polityka będzie podobna do dwupartyjnej, amerykańskiej?
czytaj więcej »
  
[ 21-10-2008 ]
Szef klubu parlamentarnego PSL Stanisław Żelichowski stwierdził, że przy dwóch spierających się siłach politycznych najlepiej byłoby znaleźć trzeciego kandydata na prezydenta, mniej partyjnego. Jego zdaniem takiego właśnie ma PSL.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2008 ]

Do wszechobecnego trendu, by do pierwszej linii politycznego frontu werbować kobiety, zdążyliśmy już przywyknąć. Pamiętamy, jak w „Bitwie Warszawskiej” o fotel prezydencki Hanna Gronkiewicz Waltz utarła nosa dryfującemu na fali popularności Kazimierzowi Marcinkiewiczowi. Pamiętamy, jak Donald Tusk w lipcu 2008 roku zapragnął zaspokoić informacyjną zachłanność dziennikarzy ustami Agnieszki Liszki. Teraz po kobiecy patent rządzącej partii zamierza sięgnąć nie kto inny, jak jej wierny koalicjant.

czytaj więcej »
  
[ 04-10-2008 ]
Jolanta Fedak prawdopodobnie będzie rywalem Waldemara Pawlaka w wyścigu o fotel prezesa PSL – informuje „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl