Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona chce stanowisk w każdym województwie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-08-2007 ]
Członkowie Samoobrony w obawie przed utratą pracy w agencjach rolnych nagle zachorowali. Epidemia wśród działaczy to reakcja na zapowiedź posłanki PiS Jolanty Szczypińskiej.
czytaj więcej »
  
[ 09-08-2007 ]

Od kilku tygodni mamy do czynienia z cyrkiem w polskiej polityce. Niestety cyrk ten zorganizowały partie koalicji rządzącej, która to z kolei jest, a jakoby jej nie było. Politycy trzech sprawujących władzę ugrupowań mocują się między sobą i próbują przekonać opinię publiczną do tego, które z nich jest uczciwsze i działa w lepiej pojętym interesie Polski i Polaków. Miło jest wprawdzie słuchać, kiedy ludzie dzierżący w ręku ster państwa chcą przychylić nieba wyborcom, a przy okazji pokazać, jakimi są wspaniałymi politykami. Niestety obecna sytuacja w nikim nie wzbudza uśmiechu (nawet politowania).

czytaj więcej »
  
(lea) [ 08-08-2007 ]
Z analizy zleconej przez Platformę wynika, że możliwość utworzenia koalicji PO z Samoobroną dopuszcza około 80% elektoratu PO.
czytaj więcej »
  Przystawki jednak niestrawne
Marcin Jurzysta [ 07-08-2007 ]

Jeszcze miesiąc temu, gdy premier Kaczyński zdymisjonował Andrzeja Leppera, wydawało się, że przystawki zostały ostatecznie skonsumowane. Dziś, gdy LiS wierzga i nie daje się wypchnąć z koalicji, okazuje się, że potrawa w postaci kontrowersyjnych koalicjantów może być niestrawna…

czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 07-08-2007 ]

Politycy Samoobrony otwarcie przyznają, że posiadają materiały w formie taśm i relacji ustnych, które świadczą, że PiS chciał "zatopić" wielu posłów z Samoobrony, LPR oraz opozycji - donosi tvn24.pl. Takie działania miały odbywać się głownie za pomocą służb specjalnych oraz prokuratury.

czytaj więcej »
  Szopka (nowo)roczna
Tomasz Sawicki [ 06-08-2007 ]

W ostatnim czasie polityka w Polsce osiągnęła stan wyczekiwania, wyczekiwania na coś co się może zdarzyć, jednak nie musi. Czekamy, co powie Andrzej Lepper, co powie Jarosław Kaczyński, a na dokładkę: co powie Roman Giertych. Publicyści od dłuższego czasu lansują tezę, że Lepper jest upokorzony i że daje się dalej upokarzać pozostając w koalicji. Po co mu to?

czytaj więcej »
  Samoobrona straszy Dorna
[ 06-08-2007 ]
Samoobrona może poprzeć wniosek o odwołanie marszałka Sejmu Ludwika Dorna. - Zrobimy to, jeśli zablokuje on głosowanie na temat powstania komisji śledczej ds. akcji CBA - powiedział w TVN24 Grzegorz Skwierczyński z Samoobrony.
czytaj więcej »
  Samoobrona rezygnuje z koalicji
Piotr Flakiewicz [ 05-08-2007 ]
Taka decyzja została podjęta na tajnym posiedzeniu członków Rady Krajowej Samoobrony, tuż przed godz.15.
czytaj więcej »
  Koalicja PiS i Samoobrony?
N. B. [ 05-08-2007 ]
Formalnie już dziś ma zapaść decyzja Samoobrony dot. Koalicji. Najprawdopodobniej będzie ona brzmieć: wycofać ministrów z rządu, ale koalicji nie zrywać. Czy jednak zapadnie, skoro rekomendowani przez klub Andrzeja Leppera szefowie resortów pracy i budownictwa, właśnie teraz wzięli urlopy wypoczynkowe?
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2007 ]
Po odwołaniu Andrzeja Leppera to PiS wywoływał ataki medialne na Samoobronę. Teraz, po tym jak Panstwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawdozdanie finansowe PiS, Samoobrona mówi, że trzeba rozważyć skierowanie do Trybunału Konstytucyjnego wniosku w sprawie zbadania kulisów funkcjonowania tej partii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl