Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona chce stanowisk w każdym województwie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 24-09-2007 ]
Największe, aż 28 procentowe poparcie wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich uzyska w wyborach PSL - wynika z sondy internetowego serwisu dla rolników - Pierwszego Portalu Rolnego.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2007 ]
Andrzej Lepper współpracuje z grupą przeszkolonych byłych oficerów Ludowego Wojska Polskiego, którzy pomagają mu w kampanii wyborczej. Mają przygotować „haki” na przeciwników Samoobrony, m.in. Marka Borowskiego i Julię Piterę.
czytaj więcej »
  Oleksy w Samoobronie?
[ 21-09-2007 ]
Józef Oleksy powiedział w radiu TOK FM, że propozycję kandydowania z list Samoobrony dostał, ale na razie jej nie przyjął. Andrzej Lepper twierdzi, że z Józefem Oleksym prowadzą rozmowy struktury lokalne Samoobrony. - Ja osobiście żadnej rozmowy z Oleksym nie prowadziłem - zaznacza jednak.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2007 ]

Niby każda, nawet najwspanialsza kariera polityka, sportowca, menedżera czy dziennikarza musi się kiedyś skończyć. Najlepiej wybrać czas, kiedy jest się na topie, w panteonie sław, wśród innych wysławianych pod niebiosa „bogów”. Dla polityka jest to o tyle trudne, że aż prawie niemożliwe. To taki gatunek chroniony. Zazwyczaj to nieprzychylność wyborców, niechęć kolegów partyjnych albo szereg innych czynników sprawia, że wypadamy z gry. To pod żadnym pozorem nie jest reguła powszechnie obowiązująca, ale sprawdza się w większości przypadków w polityce. No cóż, wiedziała baba, co brała.

czytaj więcej »
  
[ 21-09-2007 ]
„Dziennik” dowiedział się, że banki odmawiają Samoobronie udzielenia kredytu na kampanię wyborczą i przyglądają się, czy ta partia ma szansę dostać się do Sejmu. Samoobrona z wielu powodów jest przecież klientem ryzykownym: słabe wyniki w sondażach, seksafera i aresztowanie Stanisława Łyżwińskiego - to wszystko skutecznie odstrasza bankowców od kredytowania partii Leppera.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2007 ]
Leszek Miller został "jedynką" Samoobrony w Łodzi.  Były premier nie zostanie członkiem partii, będzie jedynie kandydował z jej listy. Podkreślił, że chce stworzyć nową formację o nazwie "Polska Lewica".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 20-09-2007 ]
Syn posłanki Samoobrony Danuty Hojarskiej - Tomasz oskarżony jest o jazdę po pijanemu na rowerze. W wydychanym powietrzu miał niecałe 2,5 promila alkoholu. 19-latkowi grozi do roku więzienia.
czytaj więcej »
  Ostateczna decyzja Leszka Millera
[ 20-09-2007 ]
Mimo wczorajszych zapowiedzi Leszka Millera, że wystartuje z listy Samoobrony, ostateczną decyzję ma podjąć dzisiaj
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 18-09-2007 ]
Według rzecznika Samoobrony RP, Mateusza Psikorskiego, nie wszytkie media równo traktują partie wyborcze.
czytaj więcej »
  Miller: "Nie jestem politykiem emerytowanym"
[ 17-09-2007 ]
Leszek Miller tak łatwo z polityki nie zrezygnuje. Jego nazwisko najprawdopodobniej pojawi się na listach wyborczych innej partii politycznej. Jakiej? Tego jeszcze nikt nie wie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl