Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona chce stanowisk w każdym województwie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 30-03-2006 ]
Jak  podaje "Gazeta Wyborcza", eksperci twierdzą, że projekt narusza prawo unijne. Mamy swoje analizy - odpowiada Samoobrona.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 30-03-2006 ]

Dzisiejsza Gazeta Wyborcza pisze, że prokuratura ma nagrania rozmów posła Samoobrony z lata ubiegłego roku, w których namawia biznesmenów, by dali pieniądze na partię i informuje posłów Grzesika i Filipka, że wiezie im kasę.

czytaj więcej »
  
AZ [ 24-03-2006 ]
Już nie Samoobrona, a Samoobrona Andrzeja Leppera. Partia ta chce zmienić nazwę. Spowodowane jest to chęcią odróżnienia się od innych Samoobron, zakładanych przez byłych członków tej pierwszej, prawdziwej, lepperowskiej Samoobrony.
czytaj więcej »
  
AZ [ 21-03-2006 ]
Andrzej Lepper uważa, że Jarosław Kaczyński odważnie powinien stanąć na czele rządu. Według lidera Samoobrony w najbliższym czasie powinno dojść do rozmów w celu powołania gabinetu koalicyjnego.
czytaj więcej »
  
AZ [ 20-03-2006 ]
Według szefa Samoobrony wcześniejsze wybory parlamentarne nie wchodzą w grę, zaś propozycja Prawa i Sprawiedliwości, aby sejm skrócił sobie kadencję, równoznaczna jest z zerwaniem paktu stabilizacyjnego.
czytaj więcej »
  
AZ [ 18-03-2006 ]
Za niepoważną uznał Andrzej Lepper propozycję Jarosława Kaczyńskiego samorozwiązania Sejmu. Szef Samoobrony zaznaczył, że rząd może liczyć na poparcie jego partii, która w głosowaniu nie poprze wniosku o skrócenie kadencji.
czytaj więcej »
  
[ 17-03-2006 ]
Łódzki Sąd Grodzki skazał na karę grzywny w wysokości 4 tys. zł posła Samoobrony Piotra Misztala, za to że uniemożliwił przeprowadzenia kontroli w swojej firmie inspektorom pracy.
czytaj więcej »
  
AZ [ 17-03-2006 ]
Samoobrona nie wierzy w profesjonalne sondaże przeprowadzane przez największe ośrodki badania opinii publicznej. Dlatego też zacznie przeprowadzać własne badania, a do polskich domów będą dzwonić partyjni działacze.
czytaj więcej »
  Samoobrona reformuje NBP
AZ [ 06-03-2006 ]
Samoobrona chce, aby Narodowy Bank Centralny dbał nie tylko o kondycję pieniądza, ale również o rozwój gospodarki i walkę z bezrobociem. Okazuje się jednak, ze pomysły te nie są zgodne z konstytucją i zobowiązaniami traktatowymi Polski.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2006 ]
Umowa stabilizacyjna jest zagrożona - oświadczył na konferencji prasowej szef Samoobrony Andrzej Lepper. Zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu – „ Nie jestem panienką, która umawia się na randkę z prezesem” - oświadczył Lepper.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 22 23 24 25 26 27 28  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl