Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona chce stanowisk w każdym województwie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  A.Lepper: zainteresowanie resortami rolnictwa i pracy
[ 19-04-2006 ]
Andrzej Lepper powiedział, że w kręgu jego zainteresowania są ministerstwa rolnictwa oraz pracy i polityki społecznej. Zaznaczył też, że jako wicepremier jest gotów wziąć odpowiedzialność za kontakty gospodarcze ze wschodnimi sąsiadami - głównie Rosją i Ukrainą.
czytaj więcej »
  
[ 12-04-2006 ]

Szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział , że z powodu pojawiających się w mediach informacji o tej partii powstał zespół prawny ds. obrony dobrego imienia Samoobrony i dóbr osobistych poszczególnych działaczy tego ugrupowania. Odnosząc się do ich wypowiedzi w programie TVN "Teraz My" uznał, że jeden z dziennikarzy ma szczęście, że nie dostał w papę.

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 11-04-2006 ]
Wiceszef Samoobrony Janusz Maksymiuk powiedział, że deklaracja programowa, która się stanie podstawą do powstania koalicji może zostać podpisana przez Jarosława Kaczyńskiego i Andzeja Leppera już w środę.
czytaj więcej »
  Lepper w obronie dobrego imienia Samoobrony
j. uchto [ 08-04-2006 ]
Szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział szybkie powołanie w partii zespołu, którego zadaniem będzie obrona jej wizerunku i dobrego imienia. Samoobrona chce skarżyć do sądów szczególnie swoich byłych działaczy, którzy - w ocenie Leppera - opluwają partię i rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na jej temat.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2006 ]
Samorozwiązanie Sejmu nie wchodzi w grę. Nie po to naród wybierał 460 posłów, aby po pół roku były kolejne wybory - oświadczył przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper. Z kolei lider Ligi Polskich Rodzin uważa, że PiS chce jak najszybciej oddać władzę PO, by nie realizować swego przedwyborczego programu.
czytaj więcej »
  
[ 05-04-2006 ]
Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że Platforma Obywatelska boi się koalicji PiS-Samoobrona, koalicji najlepszej dla Polski. Jak dodał, właśnie dlatego szef PO Donald Tusk zaapelował we wtorek do PiS o wycofanie wniosku o samorozwiązanie Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski poinformował, że jeśli Sejm nie przyjmie wniosku o samorozwiązanie, PiS będzie otwarte na prowadzenie rozmów z Samoobroną, LPR i PSL. Gosiewski  zaprzeczył informacji, że podczas piątkowego posiedzenia komitetu politycznego PiS zapadła decyzja o zawarciu koalicji z Samoobroną.
  
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2006 ]
Poseł Piotr Misztal oskarżył czołowych polityków Samoobrony o współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa PRL. Misztal, jeden z najbogatszych łodzian, zrezygnował ostatnio z członkostwa w ugrupowaniu Andrzeja Leppera.
czytaj więcej »
  
AZ [ 03-04-2006 ]
Według Gazety Wyborczej, jeśli sejm w tym tygodniu nie przegłosuje wniosku o skrócenie kadencji, a Platforma Obywatelska nie będzie zainteresowana rozmowami z PiS, powstanie koalicja PiS – Samoobrona, a Andrzej Lepper zostanie wicepremierem.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2006 ]
Minister koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann powiedział, że nieuprawnione jest twierdzenie, iż za przeciekiem do mediów informacji dotyczących nielegalnego finansowania Samoobrony mogła stać nadzorowana przez niego Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl