Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona chce stanowisk w każdym województwie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-06-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz w Sygnałach Dnia powiedział, że koalicjanci PiS-u nie otrzymają stanowisk w tzw. resortach siłowych. Decyzja premiera wynika z braku odpwoeidnich zapisów w umowie koalicyjnej z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin.
czytaj więcej »
  
AZ [ 05-06-2006 ]
Samoobrona chce, aby bezrobotni mogli odbywać staże w gospodarstwach rolnych, za które płaciłoby państwo. Jak pisze Życie Warszawy, przeciwnicy tego pomysłu uważają, iż w żaden sposób nie wpłynie on na zmniejszenie bezrobocia.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2006 ]
Według "Dziennika", Andrzej Lepper nie jest samodzielnym politykiem, a większość jego decyzji zapada na skutek podszeptów jego doradców i szarych eminencji Samoobrony.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2006 ]
Według "Życia Warszawy", jeden z obecnych posłów Samoobrony, dzięki pieniądzom pochodzącym z Art-B, na początku lat 90 założył firmę, która wyprowadziła kilka milionów złotych z TVP.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-05-2006 ]
We wrześniu 2003 roku powstała fundacja „Samoobrona Dzieciom”, założona przez polityków Samoobrony. Jej cele statutowe to pomaganie dzieciom ubogim, chorym i niepełnosprawnym, ale od początku istnienia organizacja nie wydała na to ani złotówki.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2006 ]
Poseł Samoobrony, Tadeusz Dębicki, chce wnieść sprawę do sądu przeciwko poznańskiemu oddziałowi TVP. Tamtejsi dziennikarze zaczuli posłowi w jednym z programów że próbował ich przekupić.
czytaj więcej »
  
AZ [ 16-05-2006 ]
Rzeczpospolita: Andrzej Lepper zadowolony jest, ze Państwowa Komisja Wyborcza przyjęła sprawozdanie Samoobrony z finansowania wyborów parlamentarnych i żąda od przeciwników politycznych przeprosin za pomówienia o nielegalnym finansowaniu partii.
czytaj więcej »
  Bez komisji w sprawie Samoobrony?
AZ [ 15-05-2006 ]
Minister koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann nie widzi powodów do powołania komisji śledczej mającej zbadać domniemane powiązania Samoobrony ze służbami. Jak powiedział w radiowej Trójce członek rządu, nie ma informacji wskazującej na istnienie takich powiązań.
czytaj więcej »
  
AZ [ 13-05-2006 ]
Przeszło pięciuset delegatów przyjechało na wojewódzki zjazd wielkopolskiej Samoobrony obradujący w Poznaniu. Zaproszony jest również szef partii, minister rolnictwa Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  
[ 10-05-2006 ]

Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro  polecił wszczać postępowanie wobec dwóch posłów Samoobrony - Józefa Pilarza i Tadeusza Debickiego.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl