Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Niższy deficyt budżetowy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Piasecki [ 24-06-2009 ]
Komisja Europejska formalnie rozpoczęła wobec Polski procedurę nadmiernego deficytu i orzekła, że deficyt finansów publicznych musi zostać zmniejszony do poziomu wymaganego w Traktacie z Maastricht do 2012 r.
czytaj więcej »
  PKPP Lewiatan: Zaprzepaszczenie szansy redukcji deficytu
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Przedsiębiorcy krytykują projekt budżetu na przyszły rok, wg nich to zaprzepaszczenie sznasy redukcji deficytu budżetowego.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 02-06-2011 ]
Rządowe plany sięgały kwoty 40,2 mld zł deficytu. Dziś dzięki wyższej wpłacie do kasy państwa z Narodowego Banku Polskiego, a także wyższych od zakładanych dochodów i niższych wydatków deficyt może być niższy nawet o 7-9 mld zł.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 24-02-2011 ]
Zadaniem Polski jest przesłanie do Brukseli wyjaśnień w sprawie redukcji zadłużenia. Komisja domagała się, by rząd wyjaśnił, jak do końca 2012 roku chce obniżyć deficyt sektora finansów publicznych z 7,9 do 3 procent. Termin przesłania odpowiedzi minął w piątek, a listu wciąż nie ma.
czytaj więcej »
  
[ 14-05-2010 ]
Budżet państwa ma coraz większe problemy. Deficyt osiągnął prawie 23 miliardy złotych, a to prawie połowa planu rocznego. Jednak minister finansów Jacek Rostowski pozostaje spokojny.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2009 ]
Z ostatnich oszacowań wynika, iż dziura budżetowa w 2010 r. będzie prawie o połowę wyższa niż deficyt zaplanowany na ten rok. - Przyszłoroczny deficyt budżetowy wyniesie 52,2 mld zł – informuje Jacek Rostowski.
czytaj więcej »
  
[ 09-08-2009 ]
Na spotkaniu z przedstawicielami nauczycielskich związków zawodowych, szef doradców strategicznych premiera Michał Boni zaprezentował propozycję podwyżek wynagrodzeń dla nauczycieli w roku 2010.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 24-06-2009 ]
Platforma Obywatelska przyznaje, że kryzys jest o wiele poważniejszy niż zakładała. Konieczne jest więc szukanie sposobów na załatanie budżetu. Politycy tej partii przyznają, że w 2010 r. mogą czekać nas wyższe podatki.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 13-05-2009 ]
Za przekroczenie dopuszczalnego poziomu deficytu Komisja Europejska wszczęła kroki dyscyplinarne wobec Polski, Litwy, Rumunii oraz Malty.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2009 ]
Komisja Europejska opublikowała najnowsze prognozy, które przewidują, że w tym roku w Polsce deficyt osiągnie poziom 6,6 procent, zaś w następnym 7,3 procent PKB.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl