Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koniec immunitetu poselskiego na drodze?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-09-2008 ]
Po ponad godzinnym wystąpieniu w Sejmie, Zbigniew Ziobro zrzekł się immunitetu poselskiego. W czasie przemowy wyjaśniał jak w jego wersji wyglądała sprawa ujawnienia akt dot. mafii paliwowej Jarosławowi Kaczyńskiemu i konfrontował wniosek o odebranie mu immunitetu z interpretacjami prawnymi.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2008 ]
W dzisiejszych „Sygnałach dnia” Zbigniew Ziobro z PiS zapowiedział, że zrzeknie się immunitetu, ale dopiero po debacie sejmowej.
czytaj więcej »
  Janusz Kochanowski pozbawiony immunitetu?
[ 21-08-2008 ]
Dziś do Sejmu wpłynął wniosek o uchylenie immunitetu Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego.
czytaj więcej »
  
[ 05-08-2008 ]
Politycy Prawa i Sprawiedliwości zamierzają za wszelką cenę obronić ich kolegę z partii, Zbigniewa Ziobro. Sprawa odebrania mu immunitetu może zakończyć się wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2008 ]
Przemysław Gosiewski (PiS) chce, aby Prezydium Sejmu zwróciło uwagę marszałkowi Sejmu Bronisławowi Komorowskiemu oraz wicemarszałkowi Stefanowi Niesiołowskiemu w związku z pracami komisji regulaminowej nad wnioskiem o uchylenie immunitetu Zbigniewowi Ziobrze.
czytaj więcej »
  
[ 25-07-2008 ]
Jak donosi dzisiejsza „Gazeta Wyborcza”, wniosek o uchylenie immunitetu Zbigniewowi Ziobrze jest sprzeczny z niedawnym postanowieniem Sądu Najwyższego i z komentarzem do kodeksu karnego, którego współautorem jest sam minister Ćwiąkalski.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
Posłowie PiS sparaliżowali środowe posiedzenie sejmowej komisji regulaminowej i spraw poselskich, na którym miała zapaść decyzja w sprawie uchylenia immunitetu posłowi Zbigniewowi Ziobrze, podejrzewanemu o przekroczenie uprawnień służbowych, w czasie gdy pełnił obowiązki ministra sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że Donald Tusk się mści, „bo czegoś się boi”. Dodał, że za fałszywymi oskarżeniami wobec niego stoi właśnie premier. A sam przyznaje, że immunitetu zrzeknie się po sejmowej debacie. PiS zapowiada oskarżenie prokuratora krajowego o popełnienie przestępstwa.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2008 ]
Wiele razy obiecywał dziennikarzom i zrobił to. Jak ustaliła „Rz”, Janusz Palikot zrzekł się immunitetu poselskiego. Jako przewodniczący komisji „Przyjazne państwo” nie będzie uchylał się od odpowiedzialności karnej.
czytaj więcej »
  Debata nad zniesieniem immunitetu formalnego
[ 06-05-2008 ]
Już w tym tygodniu w Sejmie odbędzie się debata nad zniesieniem immunitetu formalnego. Z taką inicjatywą wyszła PO, popierana przez PiS. PSL nie jest przekonane, a lewica nie zgadza się.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl