Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Sejm ma wezwać Rosjan do oddania wraku prezydenckiego Tupolewa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 15-02-2009 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski chce odciąć posłom dotacje na wyjazdowe posiedzenia sejmowych komisji. Poseł Tadeusz Cymański komentuje to słowami: "Nie jesteśmy w cyrku" i drwi z tego pomysłu. Jednak nie tylko opozycja broni sejmowych przywilejów.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2009 ]
W dobie kryzysu Sejm ściśle sprawdza, czy posłowie nie defraudują publicznych pieniędzy. „Rzeczpospolita” ustaliła, że po 1 stycznia 2009 r. Kancelaria Sejmu przeprowadziła już 140 wizytacji w biurach poselskich, kiedy do tej pory rocznie było takich kontroli 30-40.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 08-02-2009 ]
Przedstawiciele Samoobrony oraz LPR wkrótce znów będą obecni w Sejmie. Byli parlamentarzyści, posłowie oraz senatorowie III RP dostali zaproszenie na uroczyste obchody obalenia komunizmu. Uroczystości są planowane na czerwiec oraz lipiec.
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2009 ]
Szef klubu PSL Stanisław Żelichowski ogłosił: - Złożymy niedługo projekt, żeby w ogóle Senat zlikwidować, dać uprawnienia Senatu dla pana prezydenta, a zabrać mu zabawki w postaci weta. Jeżeli będzie chciał poprawiać ustawy, to będzie mógł zająć się tym, czym zajmuje się Senat.
czytaj więcej »
  
[ 12-01-2009 ]
Jak podaje serwis tvp.info, decyzją Prezydium Sejmu przed gmachem polskiego parlamentu zawiśnie flaga Unii Europejskiej. Od kilku miesięcy zabiegała o to Jolanta Szymanek-Deresz z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
czytaj więcej »
  Sejmowa debata nad wetami prezydenta
Agnieszka Obrycka [ 18-12-2008 ]
Podczas posiedzenia posłowie debatują nad wetami prezydenta Lecha Kaczyńskiego do dziewięciu ustaw, którym sprzeciwił się prezydent. Z prezydenckim wetem spotkały się m.in. ustawa w sprawie emerytur pomostowych, a także ustawy zdrowotne.
czytaj więcej »
  Ocena parlamentu najgorsza w tej kadencji
[ 17-12-2008 ]
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że Sejm krytykuje 70 proc. ankietowanych, a 19 proc. uważa działania posłów za dobre. Pozytywnie prace Senatu ocenia natomiast 50 proc. respondentów, a 26 proc. jest przeciwnego zdania. Wyniki te są najgorszymi od początku tej kadencji.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 21-11-2008 ]
Po wielu dyskusjach uchwalona została nowelizacja Kodeksu Pracy według której urlopy macierzyńskie będą dłuższe, wprowadzone zostaną urlopy dla ojców, a także wzrosną zasiłki macierzyńskie rolników. Posłowie byli przy tym bardzo jednomyślni, tylko jeden był przeciwny i nikt nie wstrzymał się od głosu.
czytaj więcej »
  Polacy rozczarowani polskim Sejmem
[ 05-11-2008 ]
Według sondażu zleconego przez „Rzeczpospolitą”, aż dwie trzecie Polaków jest głęboko rozczarowana pracami Sejmu oraz ocenia je źle lub bardzo źle. Połowa z nas uważa również, że prace obecnego parlamentu niczym nie różnią się od prac Sejmu poprzedniej kadencji.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
Jak podała „Rz”, Kancelaria Sejmu zamierza zbudować nową siedzibę dla komisji sejmowych. W dodatku na jednej z pobliskich działek przy parlamencie ma powstać biurowiec prywatnej firmy. Czy te dwie budowle nie będą ze sobą kolidowały? – Nie będzie problemu – zapewniają jednak urzędnicy kancelarii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl