Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Sejm ma wezwać Rosjan do oddania wraku prezydenckiego Tupolewa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Robert Kochan [ 19-07-2009 ]
Właśnie rozpoczyna się letnia przerwa w obradach Sejmu. Po okresie bardziej lub mniej wytężonej pracy parlamentarzyści udają się na wakacyjne urlopy.
czytaj więcej »
  
[ 19-06-2009 ]
Rząd nie udziela odpowiedzi na pytanie, jak doszło do tajemniczego zniknięcia z pakietu antykryzysowego zwolnień podatkowych dla bonów towarowych. „Dziennik” zastanawia się, czy posłowie mogą pracować nad niejasnym projektem ustawy.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 18-06-2009 ]
Ewa Kierzkowska (PSL) zastąpiła w Prezydium Sejmu Jarosława Kalinowskiego, który został wybrany na eurodeputowanego.
czytaj więcej »
  
[ 03-06-2009 ]
Na wspólnym posiedzeniu posłów i senatorów z okazji 20. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku przybyli m.in. trzej prezydenci – Lech Kaczyński, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski.
czytaj więcej »
  
[ 22-05-2009 ]
Po kilku miesiącach prac 19 maja Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie udzielania przez Skarb Państwa poręczeń i gwarancji. Określa ono zakres niezbędnej dokumentacji i tryb udzielania przez Skarb Państwa wszystkich form poręczeń i gwarancji, a także sposób naliczania i pobierania opłaty prowizyjnej oraz jej wysokość.
czytaj więcej »
  Konferencje prasowe w Sejmie nie dla wszystkich
Damian Mikszto [ 14-05-2009 ]
Nowe zasady przeprowadzania w Sejmie konferencji prasowych. Tylko kluby, koła poselskie i posłowie niezrzeszeni będą mogli organizować konferencje na terenie Sejmu. - Ma to zapobiec kolizjom czasowym oraz karykaturalnym sytuacjom – mówi rzecznik Sejmu Krzysztof Luft. – To zamach na wolność debaty publicznej – alarmuje Adam Zawisza, wiceprezes Libertas, partii, której nowe zasady uniemożliwią organizację konferencji w Sejmie.
czytaj więcej »
  Zakaz palenia w miesjcach publicznych
Damian Mikszto [ 23-04-2009 ]
Być może już od 2010 roku zostanie zaostrzony zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Będzie obowiązywał w budynkach użyteczności publicznej, zakładach pracy i w autobusach.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 03-04-2009 ]
Wniosek SLD o zmniejszenie subwencji dla partii od kwietnia 2009 do grudnia 2010 został odrzucony przez Sejm. Za odrzuceniem projektu głosowało 219. posłów, a 207. poparło go. Posłowie się pomylili i nawet autorzy projektu głosowali przeciw niemu.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2009 ]
Sejm odrzucił w pierwszym czytaniu projekt PO zawieszający na dwa lata subwencje dla partii. Przeciw propozycji Platformy wystąpiła nie tylko opozycja, ale również jej koalicjant - PSL.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2009 ]
Jak wynika z informacji podanych przez „Rzeczpospolitą”, od początku tej kadencji posłowie z sejmowej kasy wzięli już pożyczki na łączną kwotę 3,6 milionów złotych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl