Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Noworoczne orędzie prezydenta               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 08-10-2009 ]
Na konferencji prasowej, Jarosław Kaczyński powiedział, iż jego brat nie podpisze w niedzielę, jak wcześniej zapowiadano, traktatu lizbońskiego. "Aleksander Szczygło jest źle poinformowany" - dodał prezes PiS
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 11-09-2009 ]
Były prezydent Tajwanu Czen Szuej-bien został w piątek uznany za winnego sprzeniewierzenia funduszy państwowych i skazany na dożywotnie więzienie. Wyrok został wydany przez sąd okręgowy Tajpej – tym samym zakończył ponad trzy lata skomplikowany proces, w którym oskarżonymi byli też członkowie najbliższej rodziny byłego prezydenta.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 23-08-2009 ]
Kancelaria Prezydenta postanowiła zrobić zakupy i na zamówiony wcześniej specjalistyczny sprzęt foto-wideo wyda prawie 90 tys. złotych.
czytaj więcej »
  
[ 23-08-2009 ]
Kancelaria Prezydenta wystąpi z oficjalnym wnioskiem do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o udostępnienie dokumentów związanych z kontraktem na skroplony gaz oraz negocjacjami z rosyjskim Gazpromem.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2009 ]
Dziś - w rocznicę Bitwy Warszawskiej - przypada święto Wojska Polskiego. Z tej okazji jedenaście nominacji generalskich i dwa awanse na stopień nadinspektora policji wręczył mundurowym prezydent.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2009 ]
Firma Newton Media wygrała - zorganizowany przez Kancelarię Prezydenta - przetarg na 24-godzinny monitoring 71 tytułów prasowych, 12 stacji telewizyjnych i 14 radiowych, 16 portali internetowych i dwóch dużych agencji.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2009 ]
Jerzy Robert Nowak, uważany za jednego z ideologów Radia Maryja, powiedział, że „Lech Kaczyński jest mistrzem złych wyborów personalnych”.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2009 ]
Prezydent podpisał nowelizację ustawy o zarządzaniu kryzysowym. Jednakże zapowiedział, iż po wejściu jej w życie, niektóre zapisy nowelizacji zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  Zmiana wizerunku prezydenta
[ 07-08-2009 ]
Lech Kaczyński postanowił zmienić swój image. Podpisuje ustawy, dochodzi do porozumienia z Radosławem Sikorskim, a także chce zgody z Lechem Wałęsą. Dogadał się nawet ostatnio z Donaldem Tuskiem na temat wspólnego przyjęcia premiera Rrosji Władimira Putina.
czytaj więcej »
  
[ 01-08-2009 ]
Po odwołaniu Piotra Kownackiego z Kancelarii Prezydenta, Lech Kaczyński nadrabia zaległości związane z przyjmowaniem listów uwierzytelniających od ambasadorów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl