Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Byli europosłowie PiS zmieniają frakcję w europarlamencie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Piotr Wieremiejczuk [ 09-03-2008 ]
Ankieta przeprowadzona na zlecenie „Wprost” przez firmę Pentor wykazała, że co drugi ankietowany nie jest zadowolony, iż prezesem Prawa i Sprawiedliwości jest Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 08-02-2008 ]
„Naraził się bardzo wpływowym lobby - przestępcom i gangsterom. Naprawdę w tej atmosferze może się obawiać o swoje zdrowie i życie” – powiedział Jacek Kurski o Zbigniewie Ziobrze podczas audycji w radiu RMF FM.
czytaj więcej »
  PiS chce kontrkomisji
Karol Schwann [ 11-01-2008 ]
Zbigniew Ziobro zapowiedział, że PiS planuje złożyć wniosek o powołanie komisji śledczych w sprawie podejrzenia korupcji wobec posłów Platformy – Waldego Dzikowskiego oraz Tomasza Szczypińskiego.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 05-01-2008 ]
W przyszłym tygodniu zbierze się rada polityczna PiS-u, która ma wybrać nowych wiceprezesów partii. Jak podaje "Rzeczpospolita" nowymi wiceprezesami mają być Zbigniew Ziobro i Aleksandra Natalli-Świat.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Być może spełnią się marzenia senatora Zbigniewa Romaszewskiego (PiS) o awansie. Jego ponowna kandydatura na stanowisko wicemarszałka Senatu ma szanse na poparcie ze strony PO.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 20-11-2007 ]
Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc ogłosił, że przyjmuje mandat europosła. Zastąpi on w Parlamencie Eurpejskim eurodeputowaną PO Barbarę Kudrycką, która została ministrem nauki i szkolnictwa wyższego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 07-11-2007 ]
Według doniesień RMF FM, PiS zamierza walczyć z PO bojkotując obrady Senatu. Senacka wojna z Platformą ma trwać, aż „do skutku”, którym ma być powołanie Zbigniewa Romaszewskiego na wicemarszałka tej izby.
czytaj więcej »
  Ziobro kontra prokuratorzy
Jakub Noch [ 31-10-2007 ]
Jak donosi „Dziennik”, prokuratorzy przygotowują się do zemsty na odchodzący ministrze sprawiedliwości za naciski jakich miał się dopuszczać w czasie swoich rządów.
czytaj więcej »
  Repetytorium wyborcze 2007
[ 17-10-2007 ]

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Komitetów wyborczych jest znacznie mniej niż w poprzednich wyborach – jest to skutek krótszego czasu na zbieranie podpisów, bowiem niniejsze wybory są skutkiem skrócenia kadencji parlamentu. e-Polityka.pl tradycyjnie stara się dopomóc Państwu w wyborze właściwej partii, prezentując w sposób skrócony wszystkie startujące ugrupowania oraz ich najważniejszych kandydatów zarówno na posłów jak i na senatorów w każdym z okręgów wyborczych. Na koniec przedstawiamy Państwu techniczne szczegóły wyborów oraz listę miast zagranicą, w których w omawianych wyborach będzie można zagłosować.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-10-2007 ]
Dzisiejszy dzień upływa pod znakiem raportów Platformy Obywatelskiej. Z najnowszego wynika, że Zbigniew Ziobro, Antoni Macierewicz i Kancelaria Prezydenta ręcznie sterują obsadą stanowisk w spółkach Skarbu Państwa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl