Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Byli europosłowie PiS zmieniają frakcję w europarlamencie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-11-2011 ]
Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski i Tadeusz Cymański odwołają się dziś od decyzji Komitetu Politycznego PiS, która wykluczyła ich z szeregów partii.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Pryga [ 04-05-2010 ]

Zbigniew Ziobro – europoseł PiS i szef kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego – zapewnił o swym poparciu dla prezesa PiS.

czytaj więcej »
  Zeznania Honoraty Kaczmarek
[ 17-03-2010 ]
Z zeznań Honoraty Kaczmarek wynika, że jej mąż Janusz Kaczmarek, sprawujący urząd ministra spraw wewnętrznych i administracji w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, „miał wątpliwości” związane z funkcjonowaniem ministerstwa sprawiedliwości, MSWiA oraz prokuratury.
czytaj więcej »
  
[ 10-01-2010 ]
Po ponad roku od uprawomocnienia się decyzji sądu, Zbigniew Ziobro ostatecznie przeprosił dr. Mirosława Garlickiego. Ogłoszenie pojawiło się wieczorem na antenie najważniejszych stacji telewizyjnych.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
W trakcie konferencji prasowej w Sejmie Ludwik Dorn powiedział dziennikarzom, że jego zdaniem w PiS dojdzie do szybkich rozliczeń powyborczej porażki, a „ofiarą” prezesa Kaczyńskiego będzie najprawdopodobniej poseł Zbigniew Girzyński.
czytaj więcej »
  Ziobro zbankrutuje
Karolina Czaja [ 12-12-2008 ]
Zbigniew Ziobro ma kłopoty finansowe. Po przegranym procesie ma przeprosić w telewizji doktora Mirosława G. Wykupienie spotów to koszt nawet pół miliona złotych, jednak były minister twierdzi, że go na to nie stać.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że Donald Tusk się mści, „bo czegoś się boi”. Dodał, że za fałszywymi oskarżeniami wobec niego stoi właśnie premier. A sam przyznaje, że immunitetu zrzeknie się po sejmowej debacie. PiS zapowiada oskarżenie prokuratora krajowego o popełnienie przestępstwa.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-07-2008 ]
Dziś do marszałka Sejmu trafią dokumenty dotyczące wniosków o uchylenie immunitetu posłom Krzysztofowi Grzegorkowi z PO i Zbigniewowi Ziobrze z PiS. Teraz przyszłość każdego z wniosków będzie zależała już tylko od marszałka i Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje wniosek o wotum nieufności dla ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Głównym powodem ma być upolitycznienie prokuratury.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 11-03-2008 ]
"Wyniki sondażu OBOP dla "Dziennika" świadczą o tym, że pewne ośrodki polityczne albo przygotowują miejsce dla nowej partii, którą najkrócej mógłbym określić jako partię Krauzego, albo chcą zdestabilizować PiS. Inne interpretacje byłyby zbyt nieskromne" - to komentarz Jarosława Kaczyńskiego po publikacji wyników sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP. Z sondażu wynika, iż Polacy chcieliby, aby prezesem PiS był Zbigniew Ziobro.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl