Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wniosek SLD dot. budżetu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 18-05-2006 ]
Po ponad dwóch latach burzliwych negocjacji, eurodeputowani ostatecznie zatwierdzili w środę budżet Unii Europejskiej na lata 2007-13 w wysokości 864,3 mld euro, z czego Polska, po zapłaceniu składek może otrzymać netto około 60 mld euro netto.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
W czwartkowych "Sygnałach Dnia" Donald Tusk przyznał, że bez rządu większościowego nie da się przeprowadzić istotnych reform w Polsce. Szef Platformy Obywatelskiej twierdzi jednak, że koalicja PiS, Samoobrony i LPR nie dokona niczego dobrego.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
126,8 mld euro ma wynieść budżet Unii Europejskiej w 2007 roku, powiększonej do 27 członków wraz z planowanym przyjęciem w styczniu Rumunii i Bułgarii - zaproponowała w środę Komisja Europejska. To o 4,6 proc. więcej, niż w 2006 roku.Budżet w roku 2007 będzie pierwszym w tzw. siedmioletnim planie finansowym na lata 2007-13 ostatecznie uzgodnionym na początku kwietnia, po wielu miesiącach negocjacji, przez eurodeputowanych i kraje członkowskie. Ogółem budżet 2007-13 wyniesie 864,4 mld euro.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 22-04-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zapowiedział, że będzie się ubiegał o ponowny wybór na szefa partii. Wybory do władz PO odbędą się w maju.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2006 ]

Polskie interesy w Unii Europejskiej są zagrożone - utrzymuje SLD. Zdaniem polityków Sojuszu po utworzeniu nowej koalicji Polska będzie jedynym z ważnych krajów Wspólnoty, który będzie miał eurosceptyczny lub wręcz antyeuropejski rząd.

czytaj więcej »
  PO: koalicja PiS, Samoobrona, LPR i PSL niekorzystna dla Polski
[ 21-04-2006 ]
Donald Tuska uważa, że dojdzie do koalicji PiS, Samoobrony, LPR i PSL. Jego zdaniem jednak, będzie to niekorzystne dla Polski. Według lidera PO, koalicja budowana jest pod program, który jest zły dla kraju.
czytaj więcej »
  Ubecka prowokacja
AZ [ 13-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość nie musi rządzić z Lepperem. W przypadku starannych rządów może liczyć na poparcie Platformy Obywatelskiej – taką deklarację złożył Donald Tusk. Lider PO przypomniał, że jeszcze dwa lata temu Lech Kaczyński uważał Samoobronę za prowokację dawnej bezpieki.
czytaj więcej »
  
[ 05-04-2006 ]
Prezydent Kaczynski nie wyglosi jutro oredzia w Sejmie- poinformowal I minister w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński. SLD w liście do prezydenta Lecha Kaczyńskiego zaapelowało, aby wygłosił on w czwartek skierowane do Sejmu orędzie, w związku z zaplanowaną na ten dzień debatą i głosowaniem nad wnioskiem o samorozwiązanie Izby.
czytaj więcej »
  
AZ [ 05-04-2006 ]
Sekretarz Generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Napieralski domaga się od prezydenta Lecha Kaczyńskiego odwołania ministra Andrzeja Urbańskiego. Napieralski wyraził nadzieję, iż jeśli prezydent nie odwoła szefa swojej kancelarii, ten sam odejdzie.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2006 ]
Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaapelował do PiS, aby wycofał swój wniosek o rozwiązanie Sejmu w sytuacji, gdy pewne jest, że nie ma on szans na poparcie. Według Tuska, zamiast tracić czas na zbędne dyskusje o skróceniu kadencji, należy skupić na sprawach naprawdę ważnych dla kraju. Jarosław Kaczyński odpowiada że nie ma takiej możliwości.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl