Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wniosek SLD dot. budżetu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Donald Tusk o roli premiera w sprawie Zyty Gilowskiej
[ 28-06-2006 ]
Donald Tusk opowiedział się za powszechnym i jawnym dostępem do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej oświadczył na konferencji prasowej, że premier nie powinien żałować odejścia Zyty Gilowskiej z ministerstwa finansów, ponieważ jest współwinny jej dymisji.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2006 ]
W Warszawie rozpoczęła się Krajowa Konferencja Programowa SLD, która zaakceptuje Konstytucję Programową Sojuszu "Polska demokratyczna i socjalna".
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2006 ]
Na Olsztyńskiej konferencji, podczas której doszło do bójki z trójką młodych osób, Roman Giertych zapowiedział, że w porozumieniu z partiami koalicji, LPR wystąpi o delegalizację SLD do prokuratora generalnego.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2006 ]

Spośród przesłuchanych osób w tzw. aferze billboardowej, tylko były poseł Zbigniew Nowak potwierdził w prokuraturze wersję Jacka Kurskiego o finansowaniu kampanii Donalda Tuska przez PZU.

czytaj więcej »
  Dowody Kurskiego
AZ [ 16-06-2006 ]
Jacek Kurski goszczący dziś w radiowej Trójce powiedział, ze ma dowody i świadków na powiązania PZU z kampania wyborczą Donald Tuska. Czołowy polityk PiS dodał, iż ujawnia to dlatego teraz, gdyż wynikły kontrowersje z nominacja nowego szefa Zakładu.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Doanld Tusk zapowiedział proces przeciwko posłowi PiS Jackowi Kurskiemu. Platforma Obywatelska uznała za oszczercze i nieprawdziwe wypowiedzi posła PiS-u, jakoby PZU pośrednio finansowało billboardy jej lidera w kapanii wyborczej.

czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Warszawską siedzibę PZU przeszkują funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego. Mają oni zabezpieczyć dokumenty, które mogłyby zweryfikować oskarżenia posła Jacka Kurskiego o finansowaniu przez spółkę kampanii wyborczej Donalda Tuska.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 12-06-2006 ]
Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła raport z analizy sprawozdań finansowych kandydatów na prezydenta. Nieścisłości pojawiły się w dokumentach Donalda Tuska, Andrzeja Leppera, Leszka Bubla, Jana Pyszki, Liwiusza Ilasza oraz Janusza Korwin-Mikkego.
czytaj więcej »
  Platforma po kongresie
AZ [ 22-05-2006 ]
Donald Tusk ponownie został wybrany szefem Platformy Obywatelskiej. Po wczorajszym kongresie partia wyszła z zamierzeniem zbudowania ruchu obywatelskiego sprzeciwiającego się obecnemu układowi rządzącemu.
czytaj więcej »
  Platforma niezadowolonych
AZ [ 19-05-2006 ]
Na niedzielnym kongresie Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaapeluje do ludzi, którym bliskie są ideały przyzwoitości i normalności w życiu publicznym, aby konsolidowały się wokół PO w opozycji do rządów PiS.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 100 101 102 103 104 105 106 107 108  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl