Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wniosek SLD dot. budżetu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-08-2006 ]
Donald Tusk w radiowych „Sygnałach Dnia” po raz kolejny skrytykował nową ordynację samorządową. Zdaniem szefa Platformy Obywatelskiej odbierze ona szansę osobom bezpartyjnym na wygranie wyborów.
czytaj więcej »
  PiS prowadzi daleko przed PO
[ 08-08-2006 ]

Jak wynika z opublikowanego dziś w "Gazecie Wyborczej" sondażu, Prawo i Sprawiedliwość znalazło się na prowadzeniu z wysokim poparciem 31 proc. ankietowanych, a opozycyjna Platforma stoi nieco w tyle, uzyskując wynik 25 proc. poparcia.

czytaj więcej »
  
[ 03-08-2006 ]
Nie można dopuścić do tego, aby osoba publiczna mogła decydować o tym, co ma być jawne, a co nie. Gdyby się tak stało możemy być pewni, że wszystko, co ważne będzie przed opinią publiczną chronione. Tak Donald Tusk w rozmowie z „Rzeczpospolitą” ocenił poprawki do ustawy lustracyjnej.
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2006 ]
Minister finansów Stanisław Kluza prognozuje, że obniżenie podatków dochodowych Polaków jest bardzo prawdopodobne już od przyszłego roku. W rozmowie z Trójką zastrzegł jednak, że decyzja należy do posłów, a nie do niego.
czytaj więcej »
  
[ 20-07-2006 ]
Lider Platformy Obywatelskiej powiedział w Radiu Zet, że zmiany w ordynacji wyborczej proponowane przez PiS są „politycznym przekrętem”.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2006 ]
Lider PO Donald Tusk oświadczył tymczasem, że po expose premiera wzrosły w nim obawy, że energia społeczeństwa polskiego i wiara w to, że warto być Polakiem, zostanie zmarnowana.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2006 ]
SLD wystosowało list otwarty do marszałka Sejmu, w którym protestuje przeciwko zmianom samorządowej ordynacji wyborczej. Zdaniem Sojuszu nie można zmieniać prawa wyborczego na krótko przed wyborami.
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2006 ]
Donald Tusk uważa, że zaprzysiężenie rządu Jarosława Kaczyńskiego nie zwiastuje niczego dobrego dla Polaków. Lider PO powiedział, że 100 procent odpowiedzialności za kraj spoczywa teraz w rękach Prawa i Sprawiedliwości, które zrobi wszystko dla swojej partii a niewiele dla polskiego społeczeństwa.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2006 ]

SLD złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o stwierdzenie niezgodności z ustawą zasadniczą ustawy powołujących oddzielne służby wojskowego wywiadu i wojskowego kontrwywiadu. Powstaną one jesienią tego roku i zastąpią obecne Wojskowe Służby Informacyjne.

czytaj więcej »
  
[ 12-07-2006 ]
Szef PO Doland Tusk z zadowoleniem przyjął informację o wszczęciu postępowania lustracyjnego wobec Zyty Gilowskiej. - To dobry finał tej sprawy, (...) trzymam za nią kciuki - powiedział w czwartek dziennikarzom.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl