Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Ruszył proces za „agenta śpiocha”                

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 08-07-2011 ]
Sąd Rejonowy wystąpił do Sądu Apelacyjnego w Warszawie o przeniesienie sprawy Kaczyńskiego oskarżonego przez Janusza Kaczmarka o zniesławienie do Sądu Okręgowego.
czytaj więcej »
  
[ 01-06-2009 ]
Prezes PiS w lipcu zostanie wezwany na posiedzenie Sejmowej Komisji Regulaminowej w związku ze złożeniem przez Janusza Kaczmarka wniosku o uchylenie immunitetu Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2008 ]
Dziś w prokuraturze łódzkiej dojdzie do konfrontacji Jarosława Kaczyńskiego i Janusza Kaczmarka, dotyczących okoliczności śmierci byłej posłanki SLD, Barbary Blidy.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2007 ]
Jarosław Kaczyński przyznaje, że popełnił kilka błędów kadrowych. - Nie powinienem robić z Kazimierza Marcinkiewicza premiera, a z Janusza Kaczmarka szefa MSWiA.  - powiedział w TVN24.
czytaj więcej »
  
[ 28-03-2007 ]
„Ufam Konradowi Kornatowskiemu, wierzę w jego wersję wydarzeń” - napisał w specjalnym oświadczeniu szef MSWiA Janusz Kaczmarek ws. informacji, które znalazły się w tzw. raporcie Rokity, opisanym przez „Dziennik”. „Cała sprawa to dwupiętrowe nieporozumienie” – skwitował premier.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2011 ]
Decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie Jarosław Kaczyński musi sprostować swoją wypowiedź o PSL. Chodzi o słowa, że część posłów tej partii głosowało za legalizacją miękkich narkotyków.
czytaj więcej »
  
[ 05-08-2011 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński stawił się w prokuraturze, gdzie ma zeznawać jako świadek w śledztwie, które dotyczy domniemanego przekroczenia uprawnień przez ABW i CBA podczas „afery gruntowej” w 2007 roku.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 07-07-2011 ]
Małgorzata Kidawa-Błońska i Mariusz Błaszczak zapowiadają możliwość zorganizowania przedwyborczej debaty Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego, którzy startują z prestiżowych, pierwszych miejsc w Warszawie.
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 19-04-2011 ]
Na Wawelu z okazji pierwszej rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej posłowie PiS złożyli w poniedziałek po południu kwiaty przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 06-12-2010 ]
„Pana już nie ma. Nie żyje Pan. Kot tylko miauczy” – takimi słowami skierowanymi do Jarosława Kaczyńskiego skomentował na swoim blogu w Onet.pl wyniki wyborcze Prawa i Sprawiedliwości Janusz Palikot.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl