Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kopyciński sensacją Ruchu Palikota               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Bajkopisarz Janusz Palikot
[ 30-07-2009 ]
Janusza Palikota, w odpowiedzi na wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego na temat rządów Donalda Tuska, poniosła fantazja, czego efekt można zobaczyć na blogu posła PO. Bajka o „popierdującym” borsuku nie spodobała się jego kolegom partyjnym.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 15-07-2009 ]
Janusz Palikot został ukarany przez komisję etyki poselskiej za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i wypowiedzi o rzekomych problemach alkoholowych prezydenta.
czytaj więcej »
  Ultimatum dla Palikota
Robert Kochan [ 05-07-2009 ]
Po niezadowalających wynikach w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego na Lubelszczyźnie władze krajowe Platformy Obywatelskiej chcą rozliczyć Janusza Palikota.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 25-06-2009 ]
Nowa książka Janusza Palikota "Poppolityka" jest formą wywiadu-rzeki jego samego ze sobą. Jerzy Wenderlich z SLD uważa, ze "szkoda na nią zębów", natomiast Joachim Brudziński z PiS "czeka z niecierpliwością", jak ironizuje w rozmowie z "Dziennikiem".
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2009 ]
"Zostawmy takie żarty z boku" - tak poseł PO Janusz Palikot podsumował wypowiedź partyjnego kolegi Grzegorza Schetyny, który stwierdził, że po wygranych wyborach prezydenckich Donald Tusk mógł by pozostać szefem Platformy.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 31-05-2009 ]
Zamieszczone kilka dni temu, kontrowersyjne doniesienia gazety "Dziennik" na temat niejasnych źródeł finansowania posła PO Janusza Palikota, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Aleksander Szczygło komentuje w Radiu ZET słowami: "Premier swoimi słowami może wpływać na urzędników i ministerstwo sprawiedliwości, dlatego Palikota powinna sprawdzić ABW".
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2009 ]
Na swoim blogu internetowym Janusz Palikot składa obszerne wyjaśnienia wobec zarzutów, które kilka dni temu postawił mu „Dziennik”. Poseł Platformy Obywatelskiej zapowiada także, że jeśli gazeta nie przeprosi i nie opublikuje sprostowań, to sprawa trafi do sądu.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2009 ]
Jak donosi „Dziennik”, poseł PO Janusz Palikot złożył nieprawdziwe oświadczenie majątkowe, gdyż nie uwzględnił milionowych wpływów z rajów podatkowych.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 20-05-2009 ]
Poseł PO chce uchronić były prezydentów Polski przed „haniebnym dorabianiem na boku”. Pomóc ma w tym znaczna podwyżka prezydenckiej emerytury.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 10-05-2009 ]
Wpadkę byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego sprzed kilku dni wykorzystał w swoim spocie Janusz Palikot. Słowa "Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską, pomożecie sobie, pomożecie Polsce" pojawiły się w zaprezentowanej przez posła reklamówce jego partii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl