Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie będzie strajku na kolei                

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Protest Giertycha do TVP
Dominika Sobiecka [ 17-02-2007 ]
Wicepremier, minister edukacji narodowej Roman Giertych skierował do prezesa TVP protest w sprawie nie poinformowania przez publiczną telewizję o jego propozycji kształcenia młodzieży polonijnej w polskim systemie edukacyjnym. Propozycję tę przedstawił w piątek w Brukseli podczas posiedzenia Rady do Spraw Edukacji, Młodzieży i Kultury.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Wielu mieszkańców Warszawy nie otrzymało dziś poczty. W niektórych warszawskich dzielnicach strajkują listonosze. Domagają się zmiany organizacji pracy, czasu pracy i podwyżki wynagrodzeń.
czytaj więcej »
  Telefoniczny protest przeciw Giertychowi
Anna Dziedzic [ 14-11-2006 ]
Uczniowie śląskich szkół zaprotestują we wtorek przeciwko zakazowi używania telefonów komórkowych w szkole. SMS-y o mającej się rozpocząć o godz. 11 akcji krążą od kilku dni.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2006 ]
Nie będzie rolniczych protestów w Budapeszcie. Istvan Jakab, przewodniczący związku rolników Magosz, odwołał akcję protestacyjną, by nie narażać działaczy na represje.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Polskie pielęgniarki przyjechały do Brukseli, by zaprotestować przeciwko ich dyskryminacji w Unii Europejskiej. Chodzi o przepisy, które nakładają wymóg uzupełniania wykształcenia.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-10-2006 ]
Przedstawiciele mediów wystosowali oświadczenie do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Jest ono odpowiedzią na piątkową krytykę programu "Teraz My". Autorzy programu wyemitowali tzw, taśmy prawdy, czyli zapis rozmów Renaty Beger z politykami PiS.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2006 ]
Wraz z początkiem roku szkolnego akcje protestacyjne przeciw ministrowi edukacji, Romanowi Giertychowi, wznowiła Kampania "Giertych Musi Odejść". Od południa przeciwnicy ministra pikietują pod budynkiem MEN. Wcześniej pojawili się tam zwolennicy Giertycha.
czytaj więcej »
  Protesty przeciw ministrowi
AZ [ 09-06-2006 ]
Przeszło 2,5 tysiąca nauczycieli będzie dziś protestować i domagać się dymisji ministra edukacji Romana Giertycha. Uważają oni, że Giertych nie ma wystarczających kompetencji do pełnienia tej funcji.
czytaj więcej »
  
[ 09-05-2006 ]
We wtorek w godzinach popołudniowych kilkuset studentów protestowało po raz kolejny przeciwko polskiej scenie politycznej. W zeszłym roku, niedługo po wyborach poprzez protesty w różnych miastach żakowie domagali się powstania koalicji PiS-PO. Tym razem spotkali się pod siedzibą Sejmu.
czytaj więcej »
  Pochody pierwszomajowe
AZ [ 01-05-2006 ]
Z okazji Święta Pracy odbyły się pierwszomajowe demonstracje. W Warszawie pochód ruszył spod siedziby OPZZ i udał się pod sejm. Demonstranci skandowali hasło „Nieudolny rząd musi odejść”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl