Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie będzie strajku na kolei                

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karolina Czaja [ 12-11-2008 ]
Około dwustu związkowców z "Sierpnia 80" okupuje biuro poselskie Donalda Tuska w Warszawie. Domagają się m.in. rozmów ws. ustawy o "pomostówkach".
czytaj więcej »
  
[ 07-11-2008 ]
Gruzińska opozycja zorganizowała przed parlamentem w Tbilisi demonstrację przeciwko prezydentowi Micheilowi Saakaszwilemu. Bierze w niej udział ok. 10 tys. osób.
czytaj więcej »
  
[ 05-11-2008 ]
Przeciwko reformie emerytalnej protestują dziś w Warszawie związkowcy. Najpierw byli pod Sejmem, później przenieśli się przed Kancelarię Premiera. Używają m.in. syren, gwizdków, palą opony i puszczają petardy dymne.
czytaj więcej »
  Tajlandia: Nowy premier, nowe niepokoje
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Tajski parlament ostatecznie zdecydował w środę o wyborze nowego premiera. Szefem rządu został Somchai Wongsawat, 61-letni były minister edukacji.
czytaj więcej »
  
[ 21-08-2008 ]
Jak donosi dzisiejszy „Dziennik”, do stolicy na przełomie sierpnia i września mają przyjechać górnicy, stoczniowcy i nauczyciele, by protestować w obronie swoich praw. 29 sierpnia demonstrować będzie "Solidarność", a 1 września Związek Nauczycielstwa Polskiego.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 07-08-2008 ]
Dwóch Brytyjczyków i dwóch Amerykanów protestujących w środę w sprawie Tybetu muszą opuścić Chiny w ciągu 24 godzin. Jako uzasadnienie pekińskie Biuro Bezpieczeństwa Publicznego podało, że cudzoziemcy ci „naruszyli ład publiczny i chińskie prawo”. Mimo tego wciąż pojawiają się nowe grupy sprzeciwiających się chińskiej polityce.
czytaj więcej »
  Blokada TVN 24
Tomasz Sawicki [ 29-07-2008 ]

Wersja medialna: 7 lipca widz oglądający TVN 24 mógł spokojnie poczuć się jak za dawnych czasów. Już na kilka godzin przed wydarzeniem zostaliśmy poinformowani przez dziennikarzy w studiu o tym, co niedługo nastąpi. Helikopter w akcji, wozy transmisyjne na skrzyżowaniach, kilkunastu dziennikarzy, jeszcze więcej operatorów kamer wszystko na żywo opatrzone przypomnieniem z najważniejszych momentów z przeszłości. Wejścia na żywo z miejsca zdarzenia, dolny pasek informacyjny rozgrzany do czerwoności.

czytaj więcej »
  
[ 25-07-2008 ]
Energetycy protestują dziś przed Sejmem. Około 8-tysięczna grupa pracowników, wsparta m.in. przez górników, przyjechała dziś do stolicy, by nie dopuścić do – jak mówią – „dzikiej” prywatyzacji sektora energetycznego.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
W Warszawie odbył się kolejny manifest przeciwko budowie na terenie Polski tarczy antyrakietowej. „Nie chcemy siedzieć na beczce prochu”, „Wyrzutnia dla rządu, nie dla rakiet” – skandowali protestujący.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
Ewa Kopacz udała się dzisiaj do Radomia, aby rozmawiać z lekarzami tamtejszego szpitala. Problem jest dość poważny i od dłuższego czasu nikt nie potrafi znaleźć wyjścia z tej patowej sytuacji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl