Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / USA ewakuują dyplomatów z Syrii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Damian Mikszto [ 26-03-2009 ]
Hillary Clinton, szefowa amerykańskiej dyplomacji, ostrzegła wczoraj Phenian przed poważnymi konsekwencjami w przypadku przeprowadzenia próby rakietowej. Według niej próba ta jeżeli dojdzie do skutku będzie prowokacją, której Stany Zjednoczone nie przeoczą.
czytaj więcej »
  
Monika Chojnacka [ 22-03-2009 ]
Amerykański prezydent oświadczył w wywiadzie dla telewizji CBS, że nie przyjmie rezygnacji ministra finansów Timothy’ego Geithnera, jeśli takowa zostanie mu przedłożona – podaje PAP.
czytaj więcej »
  USA chce Rasmussena na szefa NATO
Monika Chojnacka [ 22-03-2009 ]
Rząd amerykański zamierzają poprzeć kandydaturę duńskiego premiera Andersa Fogh Rasmussena na przyszłego sekretarza generalnego Sojuszu Północnoatlantyckiego. Oznacza to gwałtowny spadek szanse Radosława Sikorskiego na objęcie tego stanowiska.
czytaj więcej »
  
[ 20-03-2009 ]
Już 1 kwietnia w Londynie odbędzie się spotkanie prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa z prezydentem USA Barackiem Obamą.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 20-03-2009 ]
Plan pomocowy przygotowany przez administrację Baracka Obamy spotkał się z dużym sprzeciwem kilkunastu stanów. Zdaniem gubernatorów pakiet antykryzysowy przyjęty przez Kongres godzi w suwerenność prawa stanowego i jest sprzeczny z konstytucją USA.
czytaj więcej »
  
Monika Chojnacka [ 14-03-2009 ]
W piątek kongres stanu Nowy Meksyk przegłosował zniesienie kary śmierci. Zastąpiono ją karą dożywocia. Aby ustawa weszła w życie musi zostać podpisana przez gubernatora Billa Richardsona, który jednak może skorzystać z prawa weta.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2009 ]
Barack Obama w tajnym liście do rosyjskiego prezydenta zaoferował, że jego rząd zrezygnuje z umieszczenia tarczy antyrakietowej, o ile Rosja pomoże Stanom Zjednoczonym zapobiec uzbrojeniu Iranu w rakiety dalekiego zasięgu.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 20-02-2009 ]
Podczas krakowskiego spotkania ministrów obrony państw NATO, sojusznicy USA zignorowali apel Roberta Gatesa o wysłanie do Afganistanu dodatkowych żołnierzy.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2009 ]
Amerykański Kongres uchwalił ostatecznie pakiet antykryzysowy, który opiewa na kwotę 789 miliardów dolarów. Ma on pozwolić Ameryce wydostać się z kryzysu gospodarczego.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 13-02-2009 ]
„Stany Zjednoczone są gotowe do współpracy z Rosją w kwestiach obrony antyrakietowej” – deklaruje w wywiadzie dla rosyjskiej agencji Interfax zastępca sekretarza stanu William Burns.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl