Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wciąż trwa głodówka pielęgniarek               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Maja Bielakowicz [ 04-08-2009 ]
Jutro rozpocznie się strajk generalny pielęgniarek i położnych w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Przyjmowani mają być tylko pacjenci, którzy wymagają natychmiastowej pomocy. Na niektórych oddziałach praca będzie trwać, ale jedynie w ograniczonym zakresie.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2009 ]
Niemieccy związkowcy zapowiedzieli na dzisiaj protesty, które mają wymusić na rządzie przedstawienie planów naprawczych niemieckiej gospodarki.
czytaj więcej »
  
[ 06-03-2009 ]
Kilka tysięcy osób protestuje w Warszawie w obawie przed utratą swoich miejsc pracy.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 14-11-2008 ]
Donald Tusk zarządził przeprowadzkę swojego biura poselskiego po tym jak zostało ono opanowane przez związkowców z „Sierpnia 80”. Szef związku Bogusław Ziętek zapowiedział, że skoro zlikwidowano biuro poselskie, związkowcy przejdą do Kancelarii Premiera i ją też zlikwidują.
czytaj więcej »
  Strajki w Grecji
Agnieszka Cichocka [ 21-10-2008 ]
Grecja została sparaliżowana przez strajki ogłoszone przez dwie największe centrale związkowe GSEE i ADEDY. Związkowcy protestują przeciwko rosnącym cenom, rządowemu programowi oszczędnościowemu, reformie systemu emerytalnego oraz prywatyzacji państwowych linii lotniczych Olympic Airlines.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 24-09-2008 ]
Dziś pierwszy dzień protestu polskich sędziów. Do czwartku włącznie prace sądów mają być sparaliżowane, a setki rozpraw nie odbędą się. Sędziowie żądają podwyżek, a także zmian w systemie ich wynagradzania.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2008 ]
Na dziś zaplanowano początek negocjacji rządu ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego. Jeżeli rozmowy nie przyniosą kompromisu, nauczyciele zapowiadają na 1 września początek strajków.
czytaj więcej »
  
[ 09-06-2008 ]
Poniedziałek jest już siódmym dniem strajku pracowników Poczty Polskiej. Liczba strajkujących utrzymuje się na podobnym poziomie, to jest około czterech tysięcy pracowników, spośród stu tysięcy zatrudnionych.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 20-03-2008 ]
Resort zdrowia przygotowuje nowelizację ustawy o zawodzie lekarza: jej głównym punktem będzie zakaz łączenia pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Resort zamierza też wprowadzić od lipca obowiązek używania kas fiskalnych w gabinetach lekarskich – pisze "Dziennik".
czytaj więcej »
  Strajk policji
[ 06-03-2008 ]
Strajk kilku tysięcy funkcjonariuszy policji. W niecałe dwa miesiące po głośnym strajku funkcjonariuszy służby celnej kilka tysięcy policjantów nie zjawiło się w pracy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl