Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Już 340 ofiar w Indonezji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Niespokojna ziemia
[ 01-04-2005 ]

W rejonie zachodniej Indonezji ziemia ulega wstrząsom z niepokojącą regularnością. W roku ubiegłym, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, fala tsunami wywołana trzęsieniem ziemi u wybrzeży Sumatry spowodowała śmierć blisko trzystu tysięcy ludzi, w wielu krajach położonych wokół Oceanu Indyjskiego. 28 marca tego roku, około 17:40 czasu środkowoeuropejskiego, kolejne trzęsienie ziemi nawiedziło ten rejon. Tym razem siła wstrząsu wynosiła 8,7 w skali Richtera. Epicentrum znajdowało się 30 kilometrów pod dnem morza i tylko 160 kilometrów w linii prostej od epicentrum poprzedniego trzęsienia ziemi, z grudnia ubiegłego roku.

czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 24-05-2011 ]
Pył wulkaniczny z islandzkiego wulkanu Grimsvotn do tej pory nie powoduje większych utrudnień w ruchu lotniczym nad Europą - ogłosiła europejska agencja kontroli ruchu lotniczego. Od doby wulkan wyrzuca do atmosfery chmury pyłu.
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 19-04-2011 ]
Rozpoczął się proces wypompowywania skażonej radioaktywnie wody z reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Fukushima w Japonii.
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 29-03-2011 ]
Jak informuje policja - nadal nie można potwierdzić tożsamości ok. 4000 osób, których ciała znaleziono w japońskich prefekturach Iwate, Miyagi i Fukushima po silnym trzęsieniu ziemi i fali tsunami, jakie nawiedziły Japonię 11 marca.
czytaj więcej »
  1400 ofiar tsunami
[ 12-03-2011 ]
Japońska policja podała do wiadomości, iż 1400 osób zginęło lub zaginęło podczas trzęsienia ziemi i tsunami. Ewakuowano ok. 215 tys. osób z terenów zagrożonych. Zniszczenia budynków szacuje się na liczbę 3,4 tys.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 30-10-2010 ]
Fala tsunami na wyspach Oceanu Indyjskiego oraz erupcja indonezyjskiego wulkanu Merapi spowodowała śmierć co najmniej 450 osób. Poprzednio informowano o 370 ofiarach poniedziałkowej fali wywołanej trzęsieniem ziemi na archipelagu Mentawai oraz 30 zabitych na skutek erupcji wulkanu.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2010 ]
W sobotę na wyspie Jawa miały miejsce wstrząsy o sile 6,3 w skali Richtera.
czytaj więcej »
  
[ 22-04-2008 ]
Indonezyjskie władze rozpędziły w poniedziałek niewielką protybetańską manifestację, która odbyła się w Dżakarcie na kilka godzin po przybyciu do Indonezji sztafety z ogniem olimpijskim.
czytaj więcej »
  
[ 27-01-2008 ]
W niedziele rano w szpitalu w Dżakarcie zmarł były prezydent Indonezji Suharto. Przebywał tam trzy tygodnie cierpiąc na zapalenie płuc i zakłócenie pracy kilku organów wewnętrznych.
czytaj więcej »
  
[ 24-12-2007 ]

Cała armia funkcjonariuszy policji i żołnierzy została zmobilizowana do ochrony świątyń katolickich podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl