Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ósma rocznica ataku na teatr na Dubrowce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-03-2010 ]
Prezydent jak i premier Rosji wypowiedzieli się w sprawie dzisiejszego zamachu w moskiewskim metrze, w którym zginęło co najmniej 37 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.
czytaj więcej »
  
[ 16-03-2009 ]
Kilkudniowa wojna z sierpnia 2008 roku pomiędzy Rosją a Gruzją zniszczyła wiele terenów Osetii Południowej. Choć Moskwa obiecała dać pieniądze na odbudowę regionu, większość środków zostało zamrożonych.
czytaj więcej »
  
[ 31-01-2009 ]
Zdelegalizowana Partia Narodowo-Bolszewicka (PNB) chciała zorganizować w Moskwie demonstrację sprzeciwu wobec władzy Miedwiediewa i Putina. Tuż po pierwszych próbach rozpoczęły się łapanki i aresztowania, w tym przewodniczącego tej organizacji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 03-09-2008 ]
We wtorek przedstawiciel Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie ds. wolności mediów potępił represjonowanie dziennikarzy, którego dopuszczają się rosyjskie władze. Wystąpienie to ma związek m.in. z niedawnym zabójstwem znanego dziennikarza Magometa Jewłojewa.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 12-08-2008 ]
Pomimo iż prezydent Rosji ogłosił zawieszenie broni, wojska rosyjskie nadaj bombardują gruzińskie wioski.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 24-11-2007 ]
Przywódca rosyjskiej opozycji, wielokrotny szachowy mistrz świata Garri Kasparow został dziś aresztowany przez moskiewską milicję. Do aresztowania doszło w czasie wiecu antyprezydenckiej opozycji. Wraz za Kasparowem zatrzymano również innych opozycjonistów.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Zastrzelona w sobotę rosyjska dziennikarka Anna Politkowska miała również obywatelstwo amerykańskie. Potwierdziły to służby prasowe ambasady Stanów Zjednoczonych w Moskwie.
czytaj więcej »
  Kolejne zlecone morderstwo w Rosji
[ 11-10-2006 ]
Wczoraj Moskwa pochowała zamordowaną dziennikarkę Annę Politkowską, a już wstrząsnęło nią kolejne morderstwo.  We wtorkowy wieczór zginął dyrektor moskiewskiej filii Wniesztorgbanku 24, Aleksandr Płochin.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-10-2006 ]
Gruzińskie władze postanowiły o przekazaniu OBWE czterech rosyjskich oficerów aresztowanych w Gruzji pod zarzutem szpiegostwa. Tymczasem jak informują rosyjskie media władze Rosji nie wykluczają interwencji zbrojnej.
czytaj więcej »
  Putin i Miedwiediew na listach do Dumy?
[ 23-09-2011 ]
W Moskwie właśnie rozpoczął się zjazd rządzącej partii Jedna Rosja. Pojawiają się głosy, że w trakcie obrad może paść propozycja, aby na krajowej liście wyborczej do Dumy Państwowej na pierwszych miejscach znalazł się Dmitrij Miedwiediew i Władimir Putin.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl