Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Więcej aktów przemocy podczas wyborów w Afganistanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-09-2010 ]
W sobotę w Afganistanie odbyły się wybory parlamentarne.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 23-08-2009 ]
225 skarg, dotyczących nieprawidłowości w głosowaniu, wpłynęło do Afgańskiej komisji wyborczej po czwartkowych wyborach prezydenckich.
czytaj więcej »
  Obserwatorzy pozytywnie o wyborach w Afganistanie
[ 22-08-2009 ]
Unijni obserwatorzy wyborów w Afganistanie ocenili ich przebieg jako „zasadniczo dobry”. Jednak – jak wskazał kierujący ekipą unijnych obserwatorów eurodeputowany z Francji – nie były one wolne na niektórych obszarach kraju z powodu fali terroru.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2009 ]
Tegoroczne listy wyborcze zawierają nazwiska 41 osób, które zarejestrowały się jako kandydaci na urząd prezydenta. Jednak w rzeczywistości liczy się tylko kilku z nich.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 18-08-2009 ]

We wtorek rano na budynki rządowe i siedzibę policji w centrum Kabulu spadły co najmniej dwa pociski rakietowe. Nie było ofiar w ludziach.

czytaj więcej »
  
[ 16-08-2009 ]
Na południu Afganistanu pojawiły się plakaty ostrzegające wyborców o możliwości przeprowadzenia zamachów bombowych na lokale wyborcze podczas zbliżających się wyborów prezydenckich oraz do rad prowincji. W ten sposób talibowie chcą zniechęcić do udziału w nich mieszkańców tego rejonu kraju.
czytaj więcej »
  
aln [ 13-05-2015 ]
10 maja 2015 roku w Polsce odbyła się I tura wyborów prezydenckich. Ich wyniki stanowiły zaskoczenie dla wielu sztabów wyborczych. Wybory nieznacznie wygrał Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Według wyników opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą zdobył on 34,76 proc. głosów. Urzędujący prezydent, Bronisław Komorowski, uzyskał 33,77 proc. poparcia.
czytaj więcej »
  
aln [ 01-08-2013 ]
Pracownia badawcza TNS Polska przeprowadziła w dniach 6-9 kwietnia 2013 roku ogólnopolskie badanie dotyczące preferencji wyborczych. Badaniem objęto próbę 969 pełnoletnich mieszkańców Polski. Jeśli wybory parlamentarne odbyłyby się już w kwietniu tego roku, zwyciężyłaby w nich Platforma Obywatelska, uzyskując 28% poparcia. Tuż za nią uplasowała się partia Jarosława Kaczyńskiego, z wynikiem 24% głosów.
czytaj więcej »
  
[ 11-11-2011 ]
Ze złożonych 157 protestów wyborczych, większość została już rozpatrzona przez Sąd Najwyższy. Bez dalszego biegu pozostawiono 93, 28 uznano za niezasadne, 6 za uzasadnione. Jednak żaden nie miał decydującego wpływu na wynik wyborów. Do rozpatrzenia pozostało wciąż 29 protestów.
czytaj więcej »
  
[ 28-10-2011 ]
Premier Silvio Berlusconi zapewnia, że jego koalicja jest trwała i nie widzi potrzeby przeprowadzania przedterminowych wyborów w przyszłym roku.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl