Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Grzegorz Napieralski krytykuje rząd               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-07-2006 ]
Z informacji, jaką ujawniła „Rzeczpospolita” wynika, że Sojusz Lewicy Demokratycznej tuż po zawaleniu się hali Międzynarodowych Targów Katowickich zlecił badania, czy Polacy obwiniają rząd i prezydenta za tę tragedię.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2006 ]
W Warszawie rozpoczęła się Krajowa Konferencja Programowa SLD, która zaakceptuje Konstytucję Programową Sojuszu "Polska demokratyczna i socjalna".
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2006 ]
Na Olsztyńskiej konferencji, podczas której doszło do bójki z trójką młodych osób, Roman Giertych zapowiedział, że w porozumieniu z partiami koalicji, LPR wystąpi o delegalizację SLD do prokuratora generalnego.
czytaj więcej »
  
AZ [ 30-05-2006 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej skieruje do Trybunału Konstytucyjnego zapisy ustawy budżetowej mówiące o finansowaniu przez państwo budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2006 ]

Polskie interesy w Unii Europejskiej są zagrożone - utrzymuje SLD. Zdaniem polityków Sojuszu po utworzeniu nowej koalicji Polska będzie jedynym z ważnych krajów Wspólnoty, który będzie miał eurosceptyczny lub wręcz antyeuropejski rząd.

czytaj więcej »
  
[ 05-04-2006 ]
Prezydent Kaczynski nie wyglosi jutro oredzia w Sejmie- poinformowal I minister w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński. SLD w liście do prezydenta Lecha Kaczyńskiego zaapelowało, aby wygłosił on w czwartek skierowane do Sejmu orędzie, w związku z zaplanowaną na ten dzień debatą i głosowaniem nad wnioskiem o samorozwiązanie Izby.
czytaj więcej »
  
AZ [ 05-04-2006 ]
Sekretarz Generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Napieralski domaga się od prezydenta Lecha Kaczyńskiego odwołania ministra Andrzeja Urbańskiego. Napieralski wyraził nadzieję, iż jeśli prezydent nie odwoła szefa swojej kancelarii, ten sam odejdzie.
czytaj więcej »
  Jednoczenie polskiej lewicy
BeNo [ 26-03-2006 ]
Podczas spotkania na Śląsku, przedstawiciele SLD, SdPl oraz Unii Pracy, zapowiedzieli wspólny start w wyborach samorządowych oraz, jeśli dojdzie do samorozwiązania Sejmu, parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2006 ]
SLD zaprotestowało  przeciwko ukaraniu TV Polsat za program Kuby Wojewódzkiego, w którym Kazimiera Szczuka naśladowała sposób mówienia jednej z prowadzących audycje Radia Maryja, Magdaleny Buczek.
  
czytaj więcej »
  Nie PiS, to SLD
Anna Maria Sierpinska [ 08-03-2006 ]
Wojciech Olejniczak powiedział, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość nie zgłosi wniosku o samorozwiązanie Sejmu, zrobi to SLD. Jak dodaje szef Sojuszu – w ten sposób jego partia chce powiedzieć – sprawdzamy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 28 29 30 31 32 33 34  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl