Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Grzegorz Napieralski krytykuje rząd               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Ustawa medialna: brak szans na porozumienie
Karolina Czaja [ 27-07-2008 ]
"Nasza cierpliwość się wyczerpała. Żadnych rozmów z panem Napieralskim już nie będzie" - powiedział Stefan Niesiołowski o szefie SLD.
czytaj więcej »
  Marek Michalak nowym Rzecznikiem Praw Dziecka
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
Sejm zdecydował o obsadzie urzędu Rzecznika Praw Dziecka. Za kandydaturą Marka Michalaka, zgłoszoną przez PO, opowiedziało się 237 posłów. Kandydat PiS Leszka Dobrzyński otrzymał 144 głosy, kandydatka Lewicy Katarzyna Piekarska znalazła poparcie 41 posłów. Urząd zwolnił się, gdy w kwietniu dymisję złożyła dotychczasowa rzecznik Ewa Sowińska. Zgodnie z uchwałą parlamentu pełniła ona swoje obowiązki do końca czerwca, jednak od 1 lipca urząd nie był obsadzony.
czytaj więcej »
  SLD poprze weto prezydenta
[ 21-07-2008 ]
Radio TOK FM dotarło do wewnątrzpartyjnych ustaleń w SLD, jakie wysłał do członków klubu szef partii Grzegorz Napieralski. Wynika z nich, że SLD poprze prezydenckie weto do ustawy medialnej, a decyzja partii jest następująca: ustawa medialna przygotowana przez PO jest zła.
czytaj więcej »
  
[ 18-07-2008 ]
Szef SLD Grzegorz Napieralski powiedział, że jego partia decyzję w sprawie głosowania w Sejmie nad wetem prezydenckim do ustawy medialnej podejmie w najbliższy poniedziałek. Wtedy odbywać się będzie krajowy zjazd zarządu SLD.
czytaj więcej »
  Gowin do PiS: Nie zabiegajmy o poparcie SLD
[ 18-07-2008 ]
Pseł PO Jarosław Gowin stwierdził, że PiS i PO nie powinny się wzajemnie krytykować. Dodał, że sytuacją niekorzystną dla polskiej racji stanu jest to, gdy dwie partie centroprawicowe, jakimi są PO i PiS, usilnie zabiegają o poparcie ugrupowania antyklerykalnego, którym powoli staje się SLD pod rządami Grzegorza Napieralskiego.
czytaj więcej »
  Niepewny los ustawy medialnej
Krystyna Pawliszak [ 17-07-2008 ]
Dziś o 19.30 na temat ustawy medialnej mają rozmawiać prezydent Lech Kaczyński i szef SLD, Grzegorz Napieralski. Według Kalinowskiego rozmowa ta może zaprzepaścić szansę na odrzucenie prezydenckiego weta. Napieralski twierdzi, że rozmowa ma być "ważna", ale nie rozstrzygająca, i ma nadzieję na dalszy ciąg negocjacji z szefem klubu PO, Zbigniewem Chlebowskim.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 15-07-2008 ]
„To poważna strata dla polskiej polityki zagranicznej i kultury” – tak o tragicznie zmarłym Bronisławie Geremku wypowiadają się kolejni politycy.
czytaj więcej »
  SLD podzielone ws. mszy za Jaruzelskiego
[ 05-07-2008 ]
Jak donosi dziennik "Polska", młodzi lewicowcy zamówili mszę za zdrowie generała Jaruzelskiego. Jest to tym bardziej dziwne w sytuacji, kiedy SLD pod przewodnictwem Grzegorza Napieralskiego nabiera coraz bardziej antykościelny kurs.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2008 ]
Joanna Senyszyn, była wiceprzewodnicząca SLD, może czuć się zagrożona. Nowy szef Sojuszu, Grzegorz Napieralski, nie widzi dla niej bowiem miejsca we władzach partii, choć to właśnie jej zawdzięcza najbardziej radykalne i popularne hasła.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 19-06-2008 ]
- 35 tys. katechetów kosztuje rocznie 500 mln złotych. Te pieniądze powinny iść na podwyżki dla nauczycieli - powiedział Grzegorz Napieralski w "Kropce nad i" – programie TVN24.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl