Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Grzegorz Napieralski krytykuje rząd               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-02-2009 ]
Jak dowiedziało się Radio ZET, Centralne Biuro Śledcze zatrzymało ważnych działaczy SLD z Płocka. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zdecydowała już o postawieniu Stanisławowi J. zarzutu działania na szkodę miasta. Zatrzymani zostali także dwaj byli wiceprezydenci miasta i trójka członków Zarządu.
czytaj więcej »
  
[ 28-01-2009 ]
Z sondażu „Gazety Wyborczej”, przeprowadzonego po dymisji Zbigniewa Ćwiąkalskiego, wynika, że PO straciła tylko 1 punkt procentowy poparcia, PiS z kolei – 2 punkty proc.
czytaj więcej »
  
[ 08-01-2009 ]
W wyniku konsultacji między SLD i PO w sprawie prac nad nową ustawą medialną, klub Lewicy wycofał z porządku obrad Sejmu projekt ustawy o opłatach abonamentowych oraz zapowiedział, że z PO stworzy jeden projekt ustawy medialnej.
czytaj więcej »
  
[ 07-01-2009 ]
To już fakt – PO i SLD wspólnie chcą pozbyć się ludzi LPR, Samoobrony i PiS-u w mediach publicznych. Przyśpieszają i konsultują między sobą prace nad nową ustawą medialną, która ma powstać w ekspresowym tempie.
czytaj więcej »
  Dobre notowania SLD
Aleksandra Nowak [ 24-12-2008 ]
Najnowszy sondaż PBS GDA wykazał, że lewica ma 11-procentowe poparcie. Jest to jej najlepszy wynik od roku. Przyczyną takiego skoku może być wspólne z PO odrzucenie prezydenckiego weta do "pomostówek".
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 21-12-2008 ]
Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Napieralski chce powołać Instytut Europejski na czele którego stanie były premier Leszek Miller.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2008 ]
„Rzeczpospolita” dowiedziała się, że przewodniczący klubu SLD Wojciech Olejniczak otrzymał od szefa partii Grzegorza Napieralskiego propozycję startu z pierwszego miejsca na liście SLD do europarlamentu z województwa łódzkiego.
czytaj więcej »
  Lewica wspiera Jaruzelskiego
Aleksandra Nowak [ 14-12-2008 ]
W uchwale Rady Krajowej SLD upamiętniającej rocznicę wydarzeń z grudnia 1981 roku znalazły się następujące słowa: "Wyrażamy solidarność z gen. Jaruzelskim i innymi osobami, którym wytoczono proces o stan wojenny". W dokumencie zapisano też, że wyprowadzenie wojska na ulicę było słuszne.
czytaj więcej »
  
[ 08-12-2008 ]
Jak oświadczył dziś w Polskim Radiu szef SLD Grzegorz Napieralski, jest on przeciwny łączeniu ośrodków regionalnych radia i telewizji. Jego zdaniem takie działanie oddaliłoby media publiczne od odbiorcy i utrudniło im realizację działalności misyjnej.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2008 ]
W odniesieniu do wczorajszych doniesień, że do koalicji z PO ma dołączyć SLD, prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził w Polskim Radiu, że byłoby to logiczne, gdyż są to partie, którym zależy na trwaniu istniejącego w Polsce systemu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl