Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Grzegorz Napieralski krytykuje rząd               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Piasecki [ 03-06-2009 ]
W końcówce kampanii wyborczej do PE swojego poparcia dla SLD miał udzielić Włodzimierz Cimoszewicz. Jednak, jak podał serwis tvp.info, były premier w ostatniej chwili wycofał swoje poparcie.
czytaj więcej »
  Krajobraz dna
[ 31-05-2009 ]

Jeśli jakiś młody Polak przyszedłby teraz do swojego ojca i powiedział: „Tato, jestem na tyle młody, że nie pamiętam PZPR, chciałbym żeby każdy posiadał wolność decydowania o sobie, a moi koledzy mogli chodzić do dobrych szkół, nawet jeśli nie są najbogatsi. Dlatego zamierzam głosować na lewicę. Mogę?”, rodzic powinien wykrzyczeć: „Nie!”.

czytaj więcej »
  
[ 22-05-2009 ]
Jak informuje „Rzeczpospolita”, od najbliższego poniedziałku Lewica będzie szczegółowo liczyła ile dni upłynęło od złożenia przez Donalda Tuska obietnic przedwyborczych z 2007 roku i konfrontowała je – podobnie jak zapowiada to PiS – z rzeczywistością.
czytaj więcej »
  10-lecie SLD bez Borowskiego
Karolina Pietrzok [ 14-05-2009 ]
Na konferencji będącej podsumowaniem dekady działalności SLD zabraknie Marka Borowskiego i Danuty Huebner. Nie zostali zaproszeni.
czytaj więcej »
  
[ 11-05-2009 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej poszerza kampanię wyborczą – planuje wydrukować ulotki w alfabecie Braille’a oraz emitować na Mazowszu spoty wyborcze tłumaczone na język migowy.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 06-05-2009 ]
Kluby SLD i PSL chcą by Sejm oficjalnie potępił dokonany przez Józefa Piłsudskiego zamach majowy. Przeciwko takiemu sądowi nad marszałkiem są kluby PO i PiS.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 19-04-2009 ]
Zbigniew Chlebowski, szef klubu PO, uważa, że zarzuty liderów PiS i SLD pod adresem PO to wyraz frustracji tych polityków spowodowanej dobrymi notowaniami Platformy. "Wystąpienie prezesa Kaczyńskiego to dla mnie przejaw jego frustracji związanych z tym, że koalicja PO i PSL działa bardzo skutecznie, racjonalnie, odpowiedzialnie, w trosce o zwykłych obywateli" - ocenił.
czytaj więcej »
  
[ 28-03-2009 ]
Zebrała się Krajowa Rada SLD, która decyduje o listach wyborczych. I są już konkretne decyzje co do "jedynek" w poszczególnych okręgach wyborczych.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 26-03-2009 ]
Według doniesień TVP Info, Grzegorz Napieralski złoży dzisiaj propozycję startowania z list SLD do Parlamentu Europejskiego byłemu premierowi Józefowi Oleksemu.
czytaj więcej »
  Senyszyn wystartuje z Krakowa?
[ 19-03-2009 ]
Jak donosi „Rzeczpospolita”, małopolscy działacze SLD proponują wystawić w wyborach do europarlamentu na krakowskiej liście posłankę Joannę Senyszyn, choć pochodzi ona z Gdyni.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl