Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Grzegorz Napieralski krytykuje rząd               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-12-2008 ]
Po wczorajszych głosowaniach w Sejmie, posłowie SLD powtarzali, że jeżeli liderzy SLD dojdą do porozumienia, to władzę w partii powinien objąć "ten trzeci" - informuje „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 27-11-2008 ]
Bronisława Komorowskiego, zapowiedział, że prawdopodobnie głosowanie nad odrzuceniem prezydenckiego weta do ustaw zdrowotnych poczeka w kolejce, dopóki PO nie nakłoni SLD do poparcia zamiarów Platformy.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
Po siedzibie SLD krążą informacje, że Mariusz Łapiński, były minister zdrowia w rządzie Leszka Millera, doradza szefowi SLD Grzegorzowi Napieralskiemu - pisze "Rz". Gazecie potwierdzają to politycy bywający w siedzibie partii.
czytaj więcej »
  Napieralski w Czechach przeciwko tarczy
[ 02-09-2008 ]
Szef SLD Grzegorz Napieralski pojechał do Czech, by spotkać się z liderem tamtejszej Partii Socjalno-Demokratycznej. Mają dziś przyjąć wspólne stanowisko przeciw tarczy antyrakietowej i potępić rządy Polski i Czech.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2008 ]
Na zaproszenie Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE) szef SLD Grzegorz Napieralski wziął udział w jej kongresie. Podczas niego spotkał się ze swoim idolem - premierem Hiszpanii Jose Luisem Rodriguezem Zapatero.
czytaj więcej »
  
[ 11-06-2008 ]
Nowy szef SLD od czasu swojego zwycięstwa przoduje w głoszeniu bardzo wyrazistych poglądów. Napieralski zaczął od przedstawienia planów likwidacji konkordatu, a teraz dodał do tego kilka innych wypowiedzi odnośnie związku państwa i kościoła.
czytaj więcej »
  
[ 11-06-2008 ]
Wojciech Olejniczak zachował stanowisko szefa klubu SLD, mimo że przeciwny temu był Grzegorz Napieralski. Olejniczak zapowiada, że jego porażka na niedawnym kongresie partyjnym nie wpłynie negatywnie na sprawowanie władzy w SLD.
czytaj więcej »
  Napieralski przeciwny konkordatowi
[ 09-06-2008 ]
Nowy przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski oświadczył, że jest przeciwny konkordatowi i jego partia będzie walczyć o wypowiedzenie tej umowy między państwem a Kościołem.
czytaj więcej »
  Napieralski pokieruje SLD
Karol Schwann [ 31-05-2008 ]
Na dzisiejszym kongresie Sojuszu Lewicy Demokratycznej działacze przesądzili o wyborze Grzegorza Napieralskiego na przewodniczącego tej partii. Rzecznik Sojuszu podał, że Napieralski otrzymał 231 głosów, a Olejniczak 210.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
- Przewodniczący źle zrobił, że nie zaprosił na kongres dawnych liderów – powiedział Grzegorz Napieralski w TVN24 o Wojciechu Olejniczaku. Dwa dni przed kongresem SLD z ust obu kandydatów na przewodniczącego partii padają wzajemne oskarżenia. Na sobotni kongres nie zostali zaproszeni byli przywódcy lewicy m.in. Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller oraz Mieczysław Rakowski i Jerzy Urban.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl