Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Macierewicz z wizytą w Kanadzie i USA               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Izabella Antkiewicz [ 23-10-2010 ]
Jak informuje ”Nasz Dziennik”, członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010 są w trakcie przygotowywania pisma do organizacji międzynarodowych o powołanie niezależnej komisji, która ma badać przyczyny katastrofy smoleńskiej.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2010 ]
Wyruszyła pielgrzymka rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej. Bliscy ofiar razem z pierwszą damą Anną Komorowską dotarli do Witebska na Białorusi. Stamtąd wyruszyć mają autokarami na miejsce katastrofy.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2010 ]
O godzinie 11 zostanie ograniczone wejście na miejsce katastrofy w Smoleńsku. „Obecnie kończą się przygotowania do jutrzejszych uroczystości” - poinformował rzecznik gubernatora obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 09-10-2010 ]
”Wprost” dotarł do dokumentów, z których wyraźnie wynika, że polska ambasada w Moskwie już miesiąc przed katastrofą smoleńską informowała MSZ, że lotnisko nie jest odpowiednio przygotowane.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 04-10-2010 ]
Na smoleńskim lotnisku rozpoczęto prace mające na celu przykrycie prezydenckiego samolotu, który rozbił się 10 kwietnia – taką informację przekazał gubernator obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow. Już niedługo wrak zostanie przykryty specjalnym materiałem, a dookoła stanie metalowe ogrodzenie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 01-10-2010 ]
Prawdopodobnie jutro zostanie ustalona data rozpoczęcia prac polskich archeologów w miejscu katastrofy smoleńskiej. Jak dowiedział się moskiewski korespondent RMF FM Rosjanie wyrazili zgodę, aby polskie ekipy ruszyły do pracy.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 26-07-2010 ]
Przynajmniej jedna z ofiar katastrofy Tu-154 mogła umrzeć nawet po 19 minutach od moment, gdy samolot roztrzaskał się o ziemię – pisze ”Nasz Dziennik”.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 24-07-2010 ]
W pracach zespołu mającego wyjaśnić przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem chciałby uczestniczyć kolejny, po Januszu Palikocie, poseł PO. Raniewicz złożył już odpowiedni wniosek u Marszałka Sejmu.
czytaj więcej »
  
Izabella Ankiewicz [ 23-07-2010 ]
Prawdopodobnie 3 sierpnia krzyż spod Pałacu Prezydenckiego, który ma upamiętniać katastrofę samolotu prezydenckiego, zostanie przeniesiony. Jak poinformował rzecznik Metropolitalnej Kurii Warszawskiej, ks. Rafał Markowski, teraz będzie on znajdował się w akademickim kościele św. Anny w Warszawie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 23-07-2010 ]
Według ekspertyzy polskich naukowców sporządzonej na wniosek prokuratury wojskowej, mgła która pojawiła się w dniu katastrofy smoleńskiej, była zjawiskiem naturalnym.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl