Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / Awantury ciąg dalszy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Caryk [ 06-09-2010 ]
Rosjanie praktycznie zakończyli już analizę badania okoliczności katastrofy prezydenckiego samolotu i rozpoczęli pisanie końcowego raportu – poinformował Oleg Jermołow, wiceprzewodniczący Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK).
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 28-08-2010 ]
Antoni Macierewicz, szef zespołu parlamentarnego ds. katastrofy smoleńskiej, podczas pobytu w USA zaapelował do mieszkającej tam Polonii o głosowanie w nadchodzących wyborach na polityków, gotowych poprzeć w Kongresie wniosek o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 23-08-2010 ]
- Pozbawiony lidera, podzielony wewnętrznie Kościół, stał się zakładnikiem szaleńców spod krzyża i stał się stroną sporu partyjnego – pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot z PO. To komentarz do zamieszania panującego wokół krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego.
czytaj więcej »
  
[ 07-08-2010 ]
Nieznani sprawcy zdewastowali krzyż Virtuti Militari, który upamiętniał obrońców Westerplatte.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 07-08-2010 ]
"Jest rzeczą oczywistą, że za decyzję o usunięciu krzyża odpowiedzialny jest w stu procentach pan Komorowski i to on wprowadza w Polsce zapateryzm, a ja tylko próbuję się temu przeciwstawić. Taka jest prawda" - mówił Jarosław Kaczyński w wywiadzie zamieszczonym na portalu
pis.org.pl.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2010 ]
Krucyfiks upamiętniający ofiary tragedii z 10 kwietnia przeniesiony zostanie do warszawskiego kościoła świętej Anny.
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2010 ]
Już niedługo, bo 3 sierpnia ma zakończyć się spór wokół krzyża ustawionego przez harcerzy przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Wtedy to młodzież udająca się z pielgrzymką na Jasną Górę ma zabrać ze sobą w długą drogę wzbudzający tyle kontrowersji i dzielący Polaków symbol religii katolickiej. Jak do tej pory nie zadano pytania dlaczego w ogóle dopuszczono do postawienia krzyża w tym miejscu? Czcze mówienie, że jest to pamiątka na cześć prezydenckiej pary, która zginęła w katastrofie smoleńskiej jest dobre dla maluczkich. Cała ta sprawa z zawirowaniami wokół krzyża i on sam to sprawa maluczkich dla maluczkich.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 26-07-2010 ]
Przynajmniej jedna z ofiar katastrofy Tu-154 mogła umrzeć nawet po 19 minutach od moment, gdy samolot roztrzaskał się o ziemię – pisze ”Nasz Dziennik”.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 23-07-2010 ]
Według ekspertyzy polskich naukowców sporządzonej na wniosek prokuratury wojskowej, mgła która pojawiła się w dniu katastrofy smoleńskiej, była zjawiskiem naturalnym.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 22-07-2010 ]
Poseł Platformy Janusz Palikot napisał interpelacje do ministra sprawiedliwości w sprawie wątpliwości związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl