Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Czy na miejscu śmierci Blidy zacierano ślady?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-09-2009 ]
Członkowie sejmowej komisji śledczej ws. śmierci Barbary Blidy zwrócili się do prokuratury z prośbą o udostępnienie listy osób, które miały kontakt z przebywającą w areszcie przyjaciółką Blidy Barbarą Kmiecik. Uważają bowiem, że zeznania obciążające Blidę były na Kmiecik wymuszone przez ABW.

czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 21-08-2010 ]
Jak ujawnił „Dziennik Polski”, katolicki oddział IPN kończy śledztwo w sprawie "spisku komunistycznych służb specjalnych kierujących zamachem na Jana Pawła II w maju 1981 roku". Instytut zaplanował już wydanie publikacji z zeznaniami Alego Agcy.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 10-07-2010 ]
Od katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem minęły już trzy miesiące. Tymczasem w Moskwie nie pracuje żaden z polskich śledczych.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 29-05-2010 ]
Henryk Blida, mąż Barbary Blidy, która popełniła samobójstwo 25 kwietnia 2007 r. podczas próby zatrzymania jej przez funkcjonariuszy ABW, domaga się od ABW i Prokuratury Okręgowej w Katowicach odszkodowania oraz renty za pogorszenie sytuacji życiowej. O fakcie tym poinformowała „Gazeta Wyborcza”. Blida liczy na 200 tys. zł odszkodowania oraz miesięczną rentę w wysokości 7 tys. zł.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2009 ]
Łódzka prokuratura, w wyniku śledztwa dot. tragicznej śmierci Barbary Blidy, zdecydowała się postawić zarzut ówczesnemu szefowi ABW – Witoldowi Marczukowi.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2008 ]
Jak ustalił serwis internetowy tvp.info, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski został przesłuchany w śledztwie dotyczącym przecieku z jego rozmowy z Lechem Kaczyńskim w sprawie tarczy antyrakietowej. Prokuratura czeka teraz na odpowiedź Kancelarii Prezydenta, która ma przedstawić możliwy termin na przesłuchanie głowy państwa.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 25-01-2008 ]
Planowane na dzisiaj posiedzenie prezydium komisji ds. zbadania okoliczności śmierci Barbary Blidy zostało odwołane ze względu na żałobę narodową – poinformował przewodniczący komisji Ryszard Kalisz.
czytaj więcej »
  Szef CBA zeznaje
Karol Schwann [ 18-01-2008 ]
O godzinie 12.30 łódzcy prokuratorzy rozpoczęli przesłuchanie Mariusza Kamińskiego. Szef CBA zeznaje w charakterze świadka w sprawie okoliczności śmierci Barbary Blidy.
czytaj więcej »
  
[ 14-01-2008 ]
Polska Agencja Prasowa dowiedziała się ze źródeł zbliżonych do sprawy, że funkcjonariusz katowickiej ABW, który kierował akcją zatrzymania byłej posłanki SLD Barbary Blidy w jej domu, ma zostać przesłuchany w poniedziałek w charakterze podejrzanego w łódzkiej prokuraturze okręgowej.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 14-12-2007 ]
Jak podaje "Rzeczpospolita", funkcjonariuszom ABW zostaną postawione zarzuty niedopełnienia obowiązków podczas zatrzymania Barbary Blidy. Z wniosków biegłych z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego wynika, że popełnili oni szereg elementarnych błędów. Nie przestrzegali też procedur. Ich zeznania nie zgadzają natomiast się z ustaleniami biegłych.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl